ازآنجاییکه BMI تنها یک عدد است چندان قابلفهم نیست

ازآنجاییکه BMI تنها یک عدد است چندان قابلفهم نیست
ترازو خانگی, ترازو خانگی آشپزخانه, ترازو خانگی شیشه‌ای, ترازو دیجیتال خانگی خوب, قیمت ترازوی خانگی, ترازو خانگی ارزان

دیجی کالا برای هر کاربر به صورت اختصاصی کدهای تخفیف معرف درنظر گرفته است که میتوانند با ارسال آن به دوستان خود از جوایز و امتیازات مختلف بهرهمند شوند.

این محصول پرکاربرد و جذاب با توجه به دقت اندازه گیری 50 گرم علاوه بر وزن انسان قابل استفاده برای وزن کشی اشیاء نیز بوده و شما در مکان های مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

جنس ترازو ها برای بسیاری از مشتریان موضوع مهمی است ، ترازو ها را از نظر متریال میتواند به چهار دسته تقسیم کرد ترازو های ساخته شده از PVC یا پلاستیک های فشرده شد ( ترازو دیجیتال پلاستیکی) ترازو های ساخته شده از شیشه های ایمن ( ترازو دیجیتال شیشه ای ) ترازو های ساخته شده از پلاستیک و شیشه ترازو های ساخته شده از پلاستیک و فلز استیل ترازوهای پلاستیکی معمولا در مقابل شکستگی و ضربه مقاومت بالاتری دارند و لی تنوع طرح کمتری دارند ولی، ترازو های شیشه ای با مقاومت پایین تری دارند ولی طرح و رنگ های متنوعی دارند .

ماهیت اصلی ترازوهای دیجیتال همان ماهیت ترازو­های قدیمی است. اما اگر ترازویی که خریداری میکنید هوشمند نیست، ممکن است از همان امکانات محدود ترازوی خود بی اطلاع باشید!

برای مثال ترازویی با دقت ۵۰ گرم ممکن است وزن ۲۰ کیلوگرم بین دو عدد ۲۰ کیلو و ۵۰ گرم و یا ۱۹ کیلو ۹۵۰ گرم نمایش دهد.

این شرکت با ساخت طیف بزرگی از وسایل آشپزخانه توانسته است نام خود را در بین مردم جهان مطرح کند.

استفاده از ترازوی دیجیتالی personal scale بسیار ساده است، تنها با زدن ضربه کوچک پا بر روی صفحه، ترازو روشن شده و علامت ۰٫۰ را نشان میدهد که در این موقع ترازو آماده اندازه گیری می باشد.

نکته چهارم :انتخاب ترازوی دیجیتال یا ترازوی دجیتالی تشخیصی شاید پاسخ به این سوال متداول که ترازوی تشخیصی چیست و چه کار انجام میدهد ؟ Th​is c onte nt has be​en do​ne ᠎with G SA Con​tent Gen erat᠎or D emoversion.

این معیار نشان میدهد که چه میزان از وزن کلی بدن شما را عضله تشکیل داده است. سوالی که برای اغلب خریداران ایجاد میشود این است که چه ویژگیهایی را برای خرید ترازو دیجیتال در نظر بگیریم تا بعدا از خرید آن پشیمان نشویم.  Da​ta w᠎as gener ated ᠎by G SA  Content᠎ G᠎ener ator  DEMO.

برای خرید ترازو باید نیازهای خود را در نظر بگیرید و بدانید ترازو را برای چه کاری و در چه مکانی میخواهید.

اگر قصد خرید ترازو وزنکشی را دارید، آیا آن را برای خانه میخواهید یا در نظر دارید ترازو را در باشگاه ورزشی خود قرار دهید.

با داشتن این قابلیت اگر وزن شما بیش از تحمل وزن ترازو باشد، ترازو با نشان دادن یک پیام شما را آگاه می­ کند.

کامپیوتر موجود در اغلب ترازو وزن کشی دیجیتال قابلیت ذخیره سازی وزنی که اندازه گیری میشود را دارند. بهطور کلی در هنگام خرید ترازوی دیجیتال، نکاتی نظیر برند سازنده، بیشترین وزن قابل تحمل، دقت، نوع و اندازه نمایشگر، منبع تغذیه، سیستم خاموشی خودکار، تکنولوژی روشن شدن ضربهای، اندازه گیری شاخصهای سلامتی و ویژگیهای اضافی دستگاه را مد نظر قرار دهید.

محدود اندازه گیری بیشترین وزنی است که یک ترازو می­ تواند نمایش دهد. ترازویی انتخاب کنید که بیشترین میزان وزن را داشته باشد.

بعنوان مثال اگر حداکثر وزن شما و استفاده کنندگان 100 الی 120 کیلو است ، شما میتوانید از ترازو های که حداکثر ظرفیت توزین آنها 150 کیلو است استفاده کنید و ا گر حداکثر وزن شما بیش از 150 است از ترازو های با ظرفیت توزین 180 کیلوگرم و بالاتر استفاده کنید و این نکته در انتخاب ترازو مورد نظراتان از بین 3 گروه ترازو عمومیت دارد .

یکی از ویژگی های افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند این است که به صورت مرتب از کاهش یا افزایش وزن خود مطلع می شوند.

افرادی که افزایش وزن دارند و به دنبال کاهش آن هستند، معمولا یک ترازو دیجیتال وزنکشی برای خود تهیه میکنند تا کنترل بهتری بر روی وزن خود داشته باشند. Con tent has be​en g enerated by GSA Content Generator  Demoversion .

میباشند. در صورتی که افزایش وزن بالایی دارید و با توصیه پزشک برای جلوگیری از بروز بیماری وزن خود را کنترل میکنید، میتوانید این نوع ترازو را خریداری نمایید تا نظارت دقیقتری بر روی شاخصهای سلامتی خود داشته باشید.

اکنون اندازه گیری شاخصهای بدنی با ترازوهای خانگی مهمترین فاکتوری است که محصولات را از هم تمایز میکند. ترازوهای وزن کشی های خانگی معمولا به دو شکل عقربه ای و دیجیتال هستند که در ادامه در باره این دو مدل از ترازوهای وزن کشی و بیشتر در باره ترازوهای دیجیتال صحبت خواهیم کرد.

از این رو جهت خرید ترازو برای کارگاه ها و کارخانه ها و کارخانه های صنعتی بهتر است ترازو هایی انتخاب شوند که دارای استحکام و مقاومت بالایی برای استفاده در چنین محیط های کاری باشند.

نکته دوم : انتخاب ترازو عقربه ای یا دیجیتال ترازوهای عقربه ای یا ترازو مکانیکی، دستگاهی هستند که برای سنجش وزن از سنسورها و برای نشان دادن آن از صفحه نمایش دیجیتال استفاده نمیکنند ، این دستگاه معمولا در محیط های با رطوبت بالا بهتر از ترازو دیجیتال مانند محیط استخرها و داخل حمام ها کاربرد دارند و البته ترازو دیجیتال هم دقت بالاتری دارند و هم زیبایی آنها بیشتر است، بنابراین انتخاب نوع ترازو بستگی به نظر و سلیقه شما دارد .

اگر شما هم جزو افرادی هستید که روزانه وزن خود را پیگیری می کنید و به زیبایی اندام خود بسیار اهمیت می دهید بهتر است تا بهترین مدل تراوزهای وزن کشی دیجتالی موجود در بازار را بشناسید ، البته امروزه انواع ترازوی های دیجیتال مختلفی برای وزن کشی وجود دارند و قابلیت هایی چون شاخص توده بدنی ، مقدار آب بدن ، چربی بدن و …

قابلیت اندازه گیری شاخص سلامت، ازجمله دیگر مهم ترین فاکتورهایی است که می بایست در خرید ترازو درنظر داشته باشید.

از دیگر ترازوهایی که برای مصرف خانگی تهیه میشود، ترازوی وزنکشی است. از دیگر ویژگیهای این دستگاه میتوان به ظاهر زیبای آن اشاره کرد.

کاسه ­های معمولی چنین مقیاس­ هایی معمولاً شفاف و سبک هستند و میتوان آنها را در ماشین ظرفشویی شستشو داد.

در اکثر موارد میتوان به شاخص توده بدنی توسط ترازو اعتماد کرد. منظور از شاخص توده بدنی در انسان تناسب قد و وزن او با هم است.

اندازه گیری شاخص های سلامتی: با این قابلیت می توان میزان چربی بدن، توده عضلانی، توده استخوانی، درصد آب بدن، کالری مورد نیاز بدن، دمای بدن و فشار خون را اندازه گیری کنید.

نکته هفتم : قیمت خرید ترازو در مقایسه کلی ترازو های خانگی مکانیکی ، دیجیتال ، تشخیصی رنج قیمتی ترازو های عقربه ای کمی ارزن تر از ترازو های دیجیتال و ترازو تشخیصی به دلیل قابلیت های متنوع که ارائه مینماید گرانتر است .

یکی از ویژگی های فروشگاه اینترنتی ترازو خانگی در سایت هایپرجیم ، سهولت در روند خرید ترازو خانگی و جلب رضایت شما مشتری گرامی می باشد.

دلمونتی از جمله برندهای معروف لوازم خانگی است که ترازویی تحت عنوان ترازوی دیجیتالی به بازار مصرف عرضه نموده است که این محصول توانسته رضایت اکثریت مشتری ها را بدست بیاورد.

تقریبا انواع ترازو دیجیتال موجود در بازار امکان اتصال بیسیم به دستگاههای مختلف نظیر گوشی یا لپ تاپ را دارند.

تا اینجا در مورد انواع ترازو صحبت کردیم و مدلهای مختلف آن را نام بردیم. این ترازو میتواند تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل کند.  Th᠎is po​st has been ᠎done by G​SA Con te​nt G enerator  Dem over​sion!

ترازوهای وزن کشی معمولا بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ کیلوگرم را می ­توانند اندازه گیری کنند. ترازوهای دیجیتال باشگاهی با توجه به وزن استاندارد انسان تولید شده و از لحاظ وزن قابل اندازهگیری و دقت، متفاوت هستند.

بیشتر خریداران از کیفیت بالای بدنه و ظاهر زیبای این ترازو راضی هستند و دقت اندازهگیری را خوب میدانند. اگر به ترازویی نیاز دارید که توانایی وزن کردن موادی تا سقف ۲ کیلوگرم را داشتهباشد، بهتر است ترازوی تا سقف ۵ کیلوگرم خریداری کنید تا از دقت آن اطمینان بیشتری داشتهباشید.

برخی از ترازوهای دیجیتال توانایی این را دارند که به کامپیوتر متصل شوند در این صورت شما می ­توانید اطلاعات ذخیره شده را به نرم افزارهای مربوطه منتقل کنید تا اطلاعات مورد آنالیز قرار بگیرند.

بسته به نرم افزاری که استفاده میکنید، ابزارهای مختلفی در اختیار شما قرار میگیرد. وزن خود را در نظر بگیرید و یک ترازوی مناسب برای وزنکشی تهیه نمایید.

اگر اهل آشپزی هستید و به خوشمزهتر شدن غذای خود فکر میکنید،(Household scales) حتما به یک ترازوی خانگی نیاز خواهید داشت.

اگر اهل آشپزی یا شیرینیپزی هستید، حتما به این نوع ترازو نیاز دارید. حافظه: نوعی از ترازوهای دیجیتال که مدرن و پیشرفته هستند میتوانند وزن کشیهای قبلی را در حافظه خود به ثبت برسانند تا اگر آنها را فراموش کردید نگران نباشید.

همچنین ترازوهای دیجیتال پیشرفته قادر هستند به دستگاه های موبایل متصل شده و اطلاعات مربوطه را در تلفن همراه نشان دهد.

همچنین در زمان عهد عتیق نیز به scale اشاره های کوچکی نیز شده است. اگر فرصت ثبت وزن خود را ندارید میتوانید به حافظه دستگاه اعتماد و تغییرات وزنی خود را به مرور زمان مشاهده کنید.

جدیدترین نمونههای ترازو دیجیتال هوشمند میتوانند اطلاعات شما را برای رژیم غذایی مناسب در حافظه ثبت کنند. نکته ششم: کیفیت و برند ترازو متاسفانه در حال حاضر انبوهی از انواع ترازو به صورت رسمی و غیر رسمی به کشور وارد میگردد بسیار از این ترازو بسیار بی کیفیت بود هیچ تاییدیه پزشکی خاصی یا استانداردی را اخذ ننموده اند بنابراین توصیه ما به شما خرید ترازو از برند های معتبر که در کشو نمایندگی مجاز دارند و خدمات پس از فروش و گارانتی مناسبی ارئه میدهند میباشد .

نکته اول : ظرفیت توزین مهمترین مشخصه هر ترازو حداکثر وزنی است که آن ترازو بادقت مناسب تعریف شده میتواند آن را توزین نماید ، ظرفیت توزین در ترازوی های مختلف تفاوت مینماید و خریدار بایستی با در نظر گرفتن حداکثر وزن که افراد خانواده یا استفاده کنندگان به آن دست می یابند و مقایسه آن با حداکثرظرفیت توزین دستگاه ، محدوده انتخاب خود را محدود نماید .

اتصال به گوشی های همراه : اتصال به گوشی های همراه از طریق بلوتوث انجام می شود. برخی از ترازوها توانایی ذخیره اطلاعات در کامپیوتر را دارند و نوع دیگری از آنها قابلیت بلوتوث را نیز شامل میشوند.

ترازوهای امروزی به دلیل طیف گسترده واحدهای اندازه گیری خود قابلیت ثبت وزن تا میلی گرم را هم دارند. از آنجا که آنها دارای مکانیزم ­های داخلی متفاوتی هم هستند، ترازوهای دیجیتال دارای خطای کمتری روی فرش هستند.

به محض آنکه که پاهایتان را روی ترازو قرار دهید، دستگاه روشن میشود و پس از پایین آمدن از ترازو، دستگاه خاموش میشود.

انواع مختلف دستگاه توزین نفرکش، حرفه ای و ساده تولید می شود. اگر شما بهترین برند را هم در منزل داشته باشید و از آن به خوبی مراقبت نکنید، عمر دستگاه شما به شدت کاهش پیدا میکند.

اگر دوست داشته باشید میتوانید ترازوهای ساده را برای خانه یا محل کار خود انتخاب کنید یا یک ترازو دیجیتال طرحدار را خریداری نمایید.

اگر قصد خرید ترازوی دیجیتالی با وزن را دارید ، در این قسمت ، لیستی از بهترین ترازوهای دیجیتال را برای شما آماده کرده ایم و توصیه می کنیم قبل از خرید آن را بررسی کنید.

پس خرید ترازو دیجیتال خیلی بیشتر از ترازوهای قدیمی جوابگو نیازهای روزمره ما خواهد بود. شاید مهمترین مصارف خرید ترازو دیجیتال وزن کشی برای خانه باشد.

ترازوی دیجیتال که در صنعت، تجارت، علم، آموزش و مصارف خانگی کاربرد دارد، ماهیتش مشابه ترازوهای قدیمی است منتها با داشتن قطعات الکترونیکی متعدد، دقت عمل بیشتری دارد و استفاده از آن نیز راحتتر است.

انواعی از ترازوهای دیجیتالی هستند که قابلیت اندازه گیری هوشمند توده چربی، توده عضلانی، چربی و استخوانهای بدن را نیز دارند.

این قابلیت وزن شما را که در روزهای مختلف اندازه گیری کرده اید ذخیره کرده و از این طریق شما می ­توانید وزن خود را در روزهای مختلف با یکدیگر مقایسه کنید.

ترازوی دیجیتال آشپزخانه، ترازوی فروشگاهی، ترازوی وزنکشی خانگی یا باشگاهی، از جمله انواع ترازوها هستند که هرکدام از آنها کاربرد متفاوتی دارند و با ویژگیهای مختلف تولید میشوند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها