باید و نبایدهای خرید کولر آبی که باید بدانید!

می بایست و نبایدهای خرید کولر آبی که می بایست بدانید!
کولر آبی

همینطور کولر آبی مهم موتور اینورتر خاموش نمیشود، بلکه با به دور زیاد اندک کار خویش را ادامه میدهد. برقگرفتگی شایعترین خطری هست که موقع خدمت و راهاندازی کولرهای آبی، صاحبخانهها یا این که خدمت کاران کولر آبی را تهدید میکند.

کولر آبی، آب را میگیرند، آن را از فی مابین پدهای جاذب مرطوب عبور می‌دهند و هوا را خنک میکنند. از آنجایی که همین وسیله در ادامه جمهوری اسلامی ایران عملکرد اکثری دارد، کارشناسان مغازه اسباب خانگی فورپینا تصمیم گرفتند همین مطلب را پایین تیتر راهنمای خرید کولر آبی تهیه و به اعضا همین وب سایت نثار کنند.

آن اعتنا کنید، چون هر یک از همین عامل ها اثر گذاری اکثری در ادامه ارزش آخری متاع دارند. اما در ادامه کنار همین مزایا، اقتدار و اقتدار کمتری نسبت به کولرهای آبی عادی دارا هستند و سروصدای متعددی ایجاد میکنند.

به برهان قرار نگرفتن پوشال ها در ادامه معرض آفتاب و در ادامه جریان رطوبت بودن آنها، همین نصیب همواره در ادامه معرض قارچ قرار دارا هستند که منجر می شود به درون منزل ساماندهی شود.

به این برهان موقع شفاف نمودن مجدد، به یکباره الکتریسیته متعددی مصرف نمیکند. برهان همین عدم به کارگیری هم همین هست که کولر آبی در ادامه حین کار خویش مقدار زیاد بالایی از رطوبت را ایجاد می نماید، در ادامه عاقبت به کارگیری شما از همین دستگاه در ادامه بخش ها مهم آب و هوایی مرطوب منجر ایجاد گرمای شرجی و حالتی غیر قابل تحمل و دشوار شود.

آن ها در ادامه موقعیت رطوبت تماماً مناسب میباشند و بهترین بخش همین هست که حتی میتوانید در ادامه ارتفاع زمستان اتاقها را گرم نمایید چون در ادامه تلاش و طراحی آن ها گرمایش نیز گنجاندهشده است.

از فی مابین دو جور بندی کلی کولر آبی و گازی، بخش ها گرم و خشک به راحتی میتوانند از کولرهای آبی به کارگیری نمایند و نیازی به کولر گازی ندارند.

سیم کشی کولر آبی به وسیله یک کابل کلیدی و چندین رشتهای کولر شکل می‌گیرد و تشخیص انشعابات سیم کشی یا این که کابلکشی می بایست به وسیله برقکار حرفهای انجام شود و ممکن است نصابان کولر به تنهایی از پس همین فعالیت بر نیایند و تخصص به اندازه نداشته باشند.

علاوه بر آن در ادامه مصرف انرژی هم صرفهجویی خواهد شد. ما‌درها هم در ادامه همین نوشته قصد داریم نکته ها حیاتی در ادامه زمان خرید کولر آبی را ابلاغ نماییم و در ادامه ادامه آن چندین مثال کولر آبی تولید برندهای گوناگون با قیمتهای مختلف معرفی میکنیم.

موتور از بخشهای حیاتی و تاثیرگذار در ادامه ساختار کولرهای آبی به حساب میآید. البته نکته حیاتی همین هست که سپس از مدتی به جهت هر کدام از قطعات اصطحلاک به وجود خواهد آمد؛ توصیه می نماییم قبل از همین که فساد به جهت هر کدام از قطعات به وجود بیایید صد رد صد به یک خدمت فعالیت کولر مراجعه کنید.

می توان گفت کولر گازی ۵ برابر کولر آبی ارزش دارد. پدهای سلولزی نیاز به ردوبدل سالیانه پوشال ها ندارند و می توان حدود ۴-۳ سال از آن با اعتنا به دشواری آب حوزه‌ مربوطه به کارگیری کرد که ارزش بالایی هم دارد.

البته در ادامه شکل خرید یک کولر آبی مطلوب با مصرف انرژی پایین، هزینههای آتی را هم کمتر خواهید داد. کولر آبی رومیزی به مثال کولرهای کوچکی گفته میگردد که از حیث میزان و حجم در ادامه حدی هست که بتوان آن را بر بر روی یک میز قرار داد.

در ادامه همین باره می بایست خاطرنشان کرد گنجایش که هوادهی یک کولر آبی برابر هست با اقتدار آن کولر به جهت خنک سازی بعدها خاصی از محفظه همین واحد بر شالوده فوت مکعب بر دقیقه ابلاغ می شود که اقتدار هوادهی در ادامه کولر را معین می کند.

فکر می کنم شما نیز عالی اطلاع دارید که کمپانی آبسال از کهن ترین ایجاد کنندگان کولر های آبی در ادامه جمهوری اسلامی ایران هست و بالاترین میزان مرغوب بودن و نوع های مختلف را در ادامه همین بازار داغ ایجاد و به بازار عرضه می کند.

نکتهی دیگری که زمان فکر نمودن به جهت خرید کولر گازی یا این که آبی می بایست در ادامه حیث بگیرید، تعمیر و مراقبت است.

در ادامه ادامه چندین مثال کولر آبی تولید برندهای گوناگون را با نیز آنالیز می‌کنیم تا در ادامه زمان خرید قسطی کولر آبی، خوبتر تصمیم بگیرید و آیتم خوبتر را تعیین کنید.

 A rt᠎icle w᠎as creat᠎ed by G᠎SA Content Generator ​DE MO.

۳. زمان خرید کولر آبی، از فروشنده درباره گونه موتور آن هم بپرسید. تنوع بالا در ادامه مدلهای گوناگون و مصرف ذیل الکتریسیته هم از گزاره مزایای آن ها محسوب میشود.

آب کولر هم به وسیله واتر پمپ و شلنگ انتقال، به لوله های توزیع یا این که خوبتر هست بگویم به کانال آبرسانی کولر آبی منتقل می شود.

برخلاف کولر آبی که صرفا هوا را تا حدودی خنک می کند کولرهای گازی با آماده آوردن امکاناتی به جهت سفارشی نمودن گسترهی دما و رطوبت، تهویهی هوا را مطلوبتر میکنند.

کمپانی ریتون همت دارااست تا اشکال کولر پرتابل را با میزان مرغوب بودن بالا ارائه دهد. مشخصات فنی حجم کولر ۷۰۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ .ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ ولت تکفاز دهانه خروجی باد ۵۴۰×۵۲۰ بیشینه اقتدار باد دهی ۷۹۹۰ متر مکعب در ادامه ساعت.

رویه گزینه حیث تمامی ما‌درها و افرادی که در ادامه آپارتمان زندگی میکنیم، کارگزاشتن یک کولر مطلوب و قدرتمند هست که بتواند همین گرمای شدیدی را به خنکی تبدیل کند.

چنانچه شما نیز قصد خرید قسطی همین کولر آبی را دارید، خوبتر هست بدانید که همین کولر آبی در ادامه حجم 7000 ایجاد شده و به راحتی می تواند بعدها یک منزل 100 متری و عمده را تبدیل به یخچالی خنک و سرد کند.

مدلهایی که در ادامه بازار متداولاند شامل مدلهای ۲۳۰۰، ۳۵۰۰، ۴۹۰۰ و ۷۰۰۰ هستند. ۱. کولرهای آبی هر روز با فناوری جدیدی به بازار عرضه میشوند.

در ادامه همین سطح توضیحات تکمیلی به جهت اطلاع کارشناس و هماهنگی به وسیله شما مقاله شده و با مالامال نمودن آن به وسیله شما، به جهت کارشناس اکران دیتا میشود.

بهترین برند کولر آبی در ادامه جمهوری اسلامی ایران کدام است؟ شما نمی توانید کولر گازی را به پریز وصل نمایید یا این که از پریز دربیاورید و آن ها را در ادامه دستان خویش بگیرید و حمل کنید.

سبک زندگی خویش را در ادامه حیث بگیرید، این که چندین وقت یکبار به سرمایش در ادامه درون منزل احتیاج دارید و همینطور دارایی خویش را نیز در ادامه حیث بگیرید.

به جهت کارگزاشتن آن به یک دیوار و پنجره احتیاج دارید و پس از نصب، فقط خط مش انتقال آن، پیاده نمودن تمام دستگاه، ورقه ها نمودن آن، بستهبندی مجدد و بردن آن بهجای دیگر است.

همین کولرها می تواند تصور سرپرست خانواده را از مصرف انرژی و هزینه الکتریسیته ریلکس کند؛ چرا که با ایجاد موتورهای اندک مصرف دیگر خبری از قبضهای الکتریسیته چندین صد هزار تومانی نیست.

همین کولرها نیازی به متخصص به جهت کارگزاشتن ندارند و به راحتی قابل حملونقل هستند. همین گونه کولرها دردسرهای منحصر به خویش را دارند، ردوبدل سالانه پوشال ها، متفرق شدن ذرات کوچک پوشال ها در ادامه هوا و تولید حساسیت، انتقال گرد و خاک و بقیه آلودگی های پوشال به خانه، پیدایش اشکال میکروب و قارچ در ادامه پوشال ها و ناهمگن تر شدن مرحله پوشال ها از گزاره آن هاست.

نکته دیگری که می بایست در ادامه حیث داشته باشید فضا و مقدار مصرف انرژی است. چنانچه اعضای خانواده شما خیلی اندک در ادامه منزل میمانند، یک کولر آبی خیلی مطلوب است، البته چنانچه تمامروز در ادامه یک موقعیت هوایی خیلی گرم در ادامه منزل میمانید، ممکن است خوبتر هست به دنبال کولر گازی باشید.

چرا که در ادامه عمده مواقع حتی بهترین برندهای کولر گازی عملکرد یک کولر آبی قوی را ندارند. به مراد تعیین کولرهای آبی سلولزی یا این که پوشالی گزینه نیاز، به جهت هر یک از آپارتمان ها بر شالوده تفاوت در ادامه متراژ تجدید و همینطور قرار گرفتن آن واحد در ادامه ذیل بام ساختمان و یا این که قرار گرفتن در ادامه طبقات وسط، طرز تحلیل و تعیین کولر آبی مختلف است.

شما تقریباً میتوانید یک کولر آبی را در ادامه هر جای اتاق خویش که یک پریز الکتریسیته وجود داشته باشد، کارگزاشتن کنید.

۲. چنانچه شما نیز جزء آن جور از اشخاصی میباشید که سپس از خروج از منزل فراموش میکنید کولر را خاموش کنید، خوبتر هست کولری خریداری نمایید که مهم سیستم خاموش مداد باشد.

علاوه بر آن سیستم آبرسانی به فعالیت رفته در ادامه کولر، مقدار بازده خنکی آن را ارتقاء میدهد. هرچه مقدار مصرف انرژی یا این که به عبارتی مصرف برق، در ادامه یک کولر کاهش باشد، کولر بهتری میباشد.

همین دستور منجر میگردد تا کولرهای گازی نسبت به همتایان خنککنندهی خویش کاهش با محیطزیست سازگار باشند. کولرهایی که همین امکان را دارند، در ادامه شروع شفاف شدن کولر، خنکی بیشتری ایجاد می‌کنند و سپس به مرور دوران از سرمای آن کاسته میگردد تا در ادامه مصرف انرژی صرفهجویی شود.

تفاوت دوم در ادامه خصوص نحوهی کارگزاشتن آن ها است. شما با کولرهای گازی با همین موضوع روبرو نیستید چون تام چیزی که آن ها نیاز دارا هستند مقداری خدمت اگرچه وقت یکبار است.

پوشالهای سلولزی: پوشالهای سلولزی، نوعی پد میباشند که مزایای متعددی دارا هستند و در ادامه کولرهای تازه عمده به کارگیری میشوند. کولرهای آبی پرتابل یا این که متحرک، همانطور که از اسم آن معین است، امکان جابه جایی و حمل را دارند.

یکی از از همین امکانات، امکان و برنامه تلویزیونی وضعیت اقتصادی است. مخزن همین کولر آبی یا این که به شکل دستی مالامال میگردد و یا این که امکان اتصال مستقیم به شلنگ و شیر آب را دارد.

چنانچه آب از شیر اطمینان جلوس کرد می نماید فلوتر (شناور) تهیه نیست. چنانچه بهجای خرید کولر آبی به فکر کولر گازی هستید، عالی جایی آمدهاید.

پس چنانچه بودجهی به اندازه ندارید، کولر آبی بخرید. به جهت یک آپارتمان ۵۰ متری، یک کولر ریز با اقتدار ۲۵۰۰ به اندازه است.

کولر آبی تقریباً از حدود ۶۰۰هزار تومان آغاز میگردد درحالیکه یک کولر گازی از حدود ۳میلیون تومان آغاز میشود. اما می بایست دانست که پدهای سلولزی از پوشال، مقداری گران خیس میباشند و تمامی جا نمی اقتدار به راحتی آن ها را پیدا کرد.

درهرصورت، هر دوی آن ها میتوانند فعالیت خنک نمودن را انجام دهند. با کلیک بر روی تصویر و یا این که کلید ذیل هر متاع میتوانید وارد وب سایت دیجیکالا شده و متاع را به شکل اینترنتی پیشنهاد دهید.

کولرهای گازی الکتریسیته متعددی مصرف می‌کنند و همین بدان مضمون‌ هست که قبضهای الکتریسیته شما فراتر خواهد بود؛ البته باوجود کولرهای آبی میتوانید هزینههای خویش را تا ۸۰٪ کمتر دهید!

بنابراین، کالا پوشال های بکار رفته در ادامه کولر آبی حائز دارای است، به این مضمون‌ که به کارگیری از پوشال ها یا این که سلولزهای ساخته شده از مواد مرتبه یک سبب ساز ارتقاء راندمان و همینطور نگهداری سالمی اعضا می شود.

کولر گازی در ادامه در مقابل کولر آبی – کدامیک خوبتر است؟ هرساله بعضا از برند های کولر آبی 7000 بدلیل مرحله میزان مرغوب بودن زیاد مناسب در ادامه لیست پرفروش ترین و تازه ترین مارک ها قرار می گیرند.

از گشوده نمودن پنجره در ادامه زمان کارکرد به طور همزمان کولر ها شدیداً پرهیز شود. آنگاه الکتریسیته از فاز پمپ به فاز موتور وصل می شود و رجوع یا این که نول از موتور کولر به الکتریسیته شهر وصل می شود.

اشکال کولرهای آبی اثبات معمولاً بر روی شالوده از نبشی نمره 3 یا این که 4 بر شالوده طول گزینه نیاز قرار می گیرد.

علاوه بر آن، گارانتی دو ساله و سرویس ها پس از فروش مناسب، به شما اطمینان می دهد که خرید صدق انجام دادید.

هنگامی تابستان می‌رسد و گرما غیرقابلتحمل میشود، صرفا یک فکر از ذهن شما عبور می کند – کولر آبی یا این که کولر گازی؟

به جهت گریز از گرمای بیاندازه تابستان صرفا می بایست به خنکی بهاری پناه برد. همین وسیله سرمایشی انرژی متعددی مصرف می کند و با خرید کولر نامناسب، در ادامه نقطه نهایی ماه می بایست عمده پسانداز خویش را به جهت فیش الکتریسیته مصرفی کنار بگذارید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها