بررسی مبدل حرارتی صفحه ای پلیت آلفالاوال

قلب مبدل حرارتی حاوی یک بسته بشقاب مدور کاملاً جوش داده شده است که با فشار دادن و برش صفحات گرد و جوشکاری آنها در کنار هم ساخته می شود.

سیستم مهر و موم شده (sealing) منحصر به فرد Alfa Laval RefTight آب بندی طولانی مدت بین کانال های جوش خورده را تضمین می کند.

واشرهای آب بندی مخصوص طراحی شده که در بین صفحات قرار دارند مایعات را هدایت می کنند تا مایعات گرم و سرد در حال عبور در کانالهای متناوب باشند.

برای هرگونه مشاوره و اطلاعات جهت طراحی خطوط پاستوریزاتور، خرید دستگاه پاستور، انواع مبدل های حرارتی صفحه ای، قطعات یدکی مبدل های حرارتی صفحه ای، قطعات یدکی دستگاه پاستوریزاتور (انواع پلیت ها و گسکت ها) اورجینال و غیر اورجینال با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب با شما همراه هستیم.

بعنوان مثال هنگامی که اختلاف دمای ورودی و خروجی یکی از سیالات به مبدل زیاد باشد، بجای آنکه مبدل تک پاس طراحی شود، بصورت چند پاس محاسبه و طراحی میشود.

قیمت مبدل حرارتی عوامل مختلفی بر روی قیمت مبدل حرارتی تاثیر گذار است. در ادامه مهمترین عوامل موثر بر افزایش راندمان مبدل حرارتی را مورد بررسی قرار داده ایم.

آلفانوا یک نوع کاملا جدید مبدل حرارتی صفحه ای میباشد که مقاومت بالای آن نسبت به دما، فشار و فرسودگی،امکانات جدید و قابل توجه ای را ایجاد کرده است.

بانک فارکس یک شرکت خدمات مالی سوئدی است. در سال 2000، شرکت سرمایه گذار اینداستری کپیتال (Industri Kapital) که هدفش توسعه برتری جهانی آلفالاوال با استراتژی جداسازی تکنولوژیها بود، آلفالاوال گروپ (Alfa Laval Group) را خریداری میکند.

Alfa Laval. دریافتشده در ۸ فوریه ۲۰۱۱. در این کشور مالیات بر درآمد نسبتا بالاست، اما پایین بودن نرخ مالیات شرکتها، سرمایهگذاران کسبوکارهای جدید را به آن جذب میکند.

ریسک پایین و امنیت بالای بازار همراه با متخصصان زبده آنالیز و تحلیل دادههای سوئدی که رفتاری قابل پیشبینی را برای سرمایه خارجی رقم میزند نیز زمینه مناسبی برای دسترسی بهتر به منابع مالی را فراهم میآورد.

نرخ بیسوادی در این کشور بسیار پایین است و آموزش رایگان از همان ابتدا در دسترس همه سوئدیهاست. روبن نقطه آغاز همه چیز بود، جد بزرگ خانوادهای که امروز چهار نفرشان توانستهاند خودشان را در میان فهرست میلیاردهای دنیا جا بدهند.

شرکت آیزیتل از بزرگترین ارائهدهندههای خدمات پرداخت همراه در اروپای شمالی اعلام کرد که تمام برنامهریزیهای لازم انجام شده است تا طی سال ۲۰۱۵ میلادی امکان پرداختهای موبایلی برای همه شهروندان سوئدی فراهم شود و همه این برنامهریزیها صورت میگیرد تا پول حقیقی برای همیشه کنار رود.

تحصیل در سوئد تا قبل از سال ۲۰۱۱ برای بسیاری از کشورهای اروپایی نیز رایگان بود. اقتصاد کشور سوئد اقتصادی کوچک و باز است که در مقایسه با اقتصاد بینالمللی تضعیف نشده و در نتیجه میانگین بالای رشد اقتصادی در جایگاه قدرتمندتری نسبت به قبل قرار گرفته است.

بالا بودن نرخ مالیات و در نتیجه باز بودن دست دولت سوئد برای سرمایهگذاری در حوزههای زیربنایی باعث شده که بنگاههای اقتصادی کشور زیرساختهای فیزیکی و اجتماعی بسیار مناسبی را برای توسعه کسبوکارهای پیشرفته در اختیار داشته باشند.

از سال 1916 که اولین سپراتور برای جدا سازی روغن به فروش رفت باعث رشد سریع شرکت و افتتاح شعبات شرکت در دانمارک فنلاند لهستان افریقای جنوبی و استرالیا گردید.

این شرکت که دارای 45 مرکز تولید و توزیع در اروپا، آسیا و آمریکا میباشد با مشتریان خود در بیش از 100 کشور جهان همکاری مینماید.

کشور سوئد با وجود اجرای معیارهای الحاق به اتحادیه مالی اروپا، تاکنون، تصمیم به الحاق به آن نگرفته است. بهعنوان نمونه، سوئد تنها کشور صادرکننده سنگآهن در اتحادیه اروپاست.

بانک نوردا بزرگترین گروه مالی و سرمایهگذاری شمال اروپاست که در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد. این بانک در سال ۱۹۲۷ با ارائه خدمات مسافران، در ایستگاه مرکزی استکهلم تاسیس شد.

این بانک اواسط دهه ۱۹۹۰ عملیات بانکی خود را به دیگر کشورهای اروپایی مانند بریتانیا، نیوزیلند، لتونی، استونی و لیتوانی گسترش داد.

رسیدن صنایع به اسکاندیناوی دیرتر از بسیاری از کشورهای دیگر اروپا بود. در گذشته نهچندان دور، تا اواخر قرن هجدهم میلادی، سوئد یکی از فقیرترین کشورهای اروپا بود، اما بعدها دوران رشد اقتصادی سوئد آغاز شد.

افزایش اختصاص داراییهای عمومی کشور به برنامهها و تغییرات اجتماعی نیز به رشد اقتصادی کشور منجر شده است. مجموعه این صفحات به وسیله پیچ و مهره میان دو قاب فولادی محکم شدهاند و به همین دلیل به این نوع مبدل، مبدل صفحهای قابدار نیز میگویند.

این شرکت، که در آغاز فعالیت در شاخه متفاوت از آنچه امروزه فعالیت می کند راه اندازی شده بود، در حال حاضر در زمینه تولید تجهیزات تخصصی-صنعتی و نیز تولید قطعات و لوازم مورد نیاز در صنایع سنگین و همچنین عرضه این محصولات، در بازار صنایع، فعالیت می نماید.

به دلیل اینکه این مبدل انوع مختلفی دارد میتواند موارد استفاده وسیعی در تجهیزات گرمایشی و سرمایشی داشته باشد. فشار کاری مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال برابر با 30 بار است.

در صورت استفاده از مبدل های حرارتی صفحه ای این مشکل برطرف خواهد شد و همواره آبی که از شیر خارج می شود گرم است.

آلفالاوال در سال 1890 اولین دستگاه پاستوریزاتور شیر را تولید نمود. مبدل صفحه ای آلفالاوال دارای قطعات مختلفی است. در مقایسه با مبدل های پوسته و لوله ، ترتیب صفحه پشته ای معمولاً از حجم و هزینه کمتری برخوردار است.

مبدل حرارتی صفحه ای Alfa Laval مدل BaseLine برای محصولات لبنی، غذایی، نوشیدنی، دارویی، و سایر موارد بهداشتی کاربرد دارند.

مطابق گفتهها صاحب فروشگاه متوجه شد که بیشتر مشتریانش گردشگران هستند که به پول برای سفرهای خود نیاز دارند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل BP10-28 می تواند برای سیستم های مایع به مایع، بخار به مایع و گاز به مایع مورد استفاده قرار گرفته و نسبت به بازده عملیاتی بالایی که دارند بسیار کم حجم بوده و فضای کمی را اشغال می نماید. Content was gener​at​ed ​with GSA Content G​enerat᠎or DEMO !

معاملات تجاری با دیگر کشورهای اروپایی برای سوئد مهم بوده است. به برکت راهآهن، سوئدیها توانستند چوب و آهن به کشورهای دیگر بفروشند؛ بنابراین صنایع بزرگی در کشور ایجاد شد و با ماشینآلات جدید کارها سرعت بیشتری پیدا کرد.

افزایش جمعیت سوئد در قرن نوزدهم باعث شد جمعیت زیادی از روستا به شهر نقل مکان کنند. سوئد، به میزان زیادی چـوب، کاغذ، فولاد و آهن به فروش رساند.

کمی پس از آن، سوئد شروع به فروش کالاهای تولیدی مانند خودرو، تلفن، کامیون، بلبرینگ و ماشینآلات مختلف کرد. محصولات اولمی برای برنامه های کاربردی و تولیدی در صنعت پتروشیمی بسیار مناسب است.

ماکسیمم بازدهی تصفیه روغن، زمانی صورت می پذیرد که قطر interface (D3) در بزرگترین حد ممکن باشد درحالی که دیسک بالا در کمترین قطر خود (برای جلوگیری از اتلاف فاز مایع سبک نسبت به فاز مایع سنگین) باشد.

خوراک روغن باید بالا برود و در بین دیسکها تقسیم شود، جایی که فازهای مایع با اثر نیروی گریز از مرکز از یکدیگر جدا شده و به فاز مایع سنگین و مایع سبک تقسیم میشوند.

مردمی سختکوش که هر سال بهعنوان یکی از نوآورترینها در جهان معرفی میشوند. سوئد کشوری سرد با مردمی آرام است.

وقتی صحبت از کشورهای برتر در زمینه فناوریهای پیشرفته به میان میآید، شاید کمتر کسی به کشوری مانند سوئد فکر کند اما واقعیت این است که امروز سوئد به مرکز اصلی فناوریهای پیشرفته در اروپا بدل شده است.

تا میانه قرن نوزدهم، سوئد کشوری فقیر، سرد و تاریک در شمال اروپا بود، اما تجارت آزاد و آزادیهای معقول اقتصادی کمک کرد تا سوئد در رده کشورهای ثروتمند قرار گیرد.

در آغاز قرن بیستم، زمانی که سوئد صاحب صنایع بزرگ شد، صادرات خود به سایر کشورها را افزایش داد. پایتخت سوئد یعنی شهر استکهلم چندین شرکت بزرگ فعال در حوزه فناوریهای پیشرفته را در دل خود جای داده و از این لحاظ پس از منطقه دره سیلیکون در شمال کالیفرنیا، در جایگاه دوم جهان قرار گرفته است.

سطح اعتماد در سوئد سبب شده شرکتهای بزرگ با استارتآپهای کوچک همکاری کنند و دانش فنی خود را با آنها به اشتراک بگذارند.

اما موفقیت اصلی شرکت در سال 1963 رقم خورد، زمانی که بستهبندیهای مکعبیشکل ضدباکتری روانه بازار شد. شرکت آلفالاول (Alfa Laval) شرکت خدمات فنی و مهندسی سوئدی می باشد، که توسط Oscar Lamm و Gustaf de Laval در سال 1883 تاسیس گردید.

نام او به عنوان یکی از اعضای غیراجرایی شرکت تترا لاوال آمده است. او دومین نفری بود که موفق شد جایزه صلح نوبل را کسب کند.

در سال ۱۹۵۰، بعد از به تخت نشستن پدربزرگش، در چهارسالگی بهعنوان ولیعهد سوئد شناخته شد و بعد از مرگ پدربزرگش گوستاو آدولف ششم در سال ۱۹۷۳ به سلطنت رسید.

او جوانترین فردی بود که در این سمت قرار گرفت؛ همچنین تنها فردی بود که در این سمت ترور شد.

او پس از پدربزرگ و پدرش، نفر سوم در نوبت جانشینی سلطنت سوئد بود؛ اما زمانی که تنها ۹ ماه داشت، پدرش در حادثه سقوط هواپیما جان خود را از دست داد.

او پنجمین فرزند و تنها پسر شاهزاده گوستاو آدولف است و در هنگام تولد، پدربزرگش گوستاو پنجم، پادشاه بود. کارل گوستاو شانزدهم از ۱۵ سپتامبر ۱۹۷۳ پادشاه سوئد است.

بخش فيلتراسيون: در اين بخش با استفاده از فيلترهاي دوار تحت خلاء ساخت شركت آلفا لاوال به ظرفيت توليد 2/2تن در ساعت كيك خميرمايه (جامد) تهيه مي شود.

در صورت تمایل مطالب مربوط به ۳۱ کشور دیگر را میتوانید از بخش ویژه پرونده جامجهانی راه پرداخت ببینید. مهمترین بخش یک مبدل حرارتی صفحهای از تعدادی ورق فلزی نازک با سطح موجدار تشکیل میشود.

در سال گذشته فقط یک درصد از ارزش مربوط به پرداختها، از طریق سکه و اسکناس صورت گرفته است. در این روش علاوه بر صرفه جوئی در مصرف انرژی تا ۴۰ درصد (کاهش هزینه های جاری)، صرفه جوئی قابل توجهی در هزینه های خرید، حمل و نقل، نصب و نگهداری (کاهش هزینه های ثابت) و همچنین صرفه جوئی در کاهش فضای مورد نیاز موتورخانه به دنبال خواهد داشت.

در حال حاضر بازارهای مالی کشور سوئد از ثبات برخوردار بوده و به کاهش نرخ حداقل بهره وام مبادرت میکنند.

افزایش نرخ مالیات و مخارج دولت موجب کاهش میل به کارآفرینی در کشورها میشود، اما در این قضیه میتوان سوئد را یک مثال نقض بارز دانست.

مایعات ممکن است برای جلوگیری از مخلوط شدن با یک دیواره جامد جدا شوند یا در تماس مستقیم هستند. به عنوان مثال مبدل جوشاننده نوع کتری برای جریانهای تبخیر شونده در پوسته مناسب است.

برای این مبدلها نمیتوان جریانهای حاوی مواد جامد (کثیف) را به خاطر ایجاد ساییدگی در خم موجود در لولهها استفاده کرد.

برای دریافت راهنمایی در خصوص انواع مبدل های حرارتی می توانید با کارشناسان ما در ونداد تجهیز در تماس باشید.

از سوی دیگر دولت از منابع مالیاتی برای ارائه بستههای رفاهی و کمک به پیادهسازی ایدههای نوآورانه و ریسکپذیر استفاده میکند.

درآمد کشور سوئد مثل دیگر کشورهای نسبتاً کوچک صنعتی، وابسته به صادرات تولیدات صنعتی است و در حال حاضر از رشد بالایی در توازن بین صادرات و واردات برخوردار است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها