برش لیزر آلومینیوم مجموعه شیت لیزر

برش لیزر آلومینیوم – تیم شیت لیزر
برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم پامنار, برش لیزری پروفیل آلومینیوم, ارزش برش لیزری آلومینیوم, برش آلومینیوم با لیزر, خدمات برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم, ارزش برش لیزر آلومینیوم, برش لیزر ورق آلومینیوم

به مراد انجام برش لیزری، معمولاً دو گونه گوناگون از لیزر وجود دارااست که عبارتند از co2 و فایبر و هر دو، برش های زیاد ظریف و تمیز تولید می کنند.

با برش لیزر برنج هیچ آسیبی به بافت قابل انعطاف و انعطاف پذیر ورق برنج وارد نمی شود و به شما قابلیت برش تماما تمیز و بی نقصی را خواهد داد؛ همینطور دستگاه برش لیزر برنج علاوه بر تولید برش بی نقص، شتاب برش را هم تا حد متعددی ارتقاء می دهد.

با به کارگیری از تکنولوژی برش لیزر، شتاب فعالیت هم به مراتب فراتر از بقیه روشها میباشد. برش آلومینیوم و تنظیم صفحه های آلومینیومی شامل اشکال رویه های سرد و گرم هست که در ادامه رویه سرد سوای حرارت و در ادامه رویه های گرم با به کارگیری از حرارت برش انجام میشود. ᠎Th is po​st was c᠎reated  by GSA C ontent G᠎enerat or  Demov er᠎sion.

به علاوه، اشعه لیزر با توده شدن در ادامه یک نقطه حرارت بالایی تولید کرده که در ادامه غایت موجب برش لیزر فلز میشود.

عدم اعتنا به همین مسئله می تواند منجربه اکسیده شدن فلزی شود که بر بر روی آن فعالیت میکنید. همانطور که پیشتر اشاره شد، فرآیند برش لیزر فلزات با تابیده شدن لیزر و تولید گرما بر سطحی از فلز که قصد برش آن را داریم شروع میشود.

همین به همین مضمون‌ هست که چنانچه پرتو لیزر به وسیله ورق صاف منعکس شود، می اقتدار آن را از شیوه پرتو پرتو پرتو و به درون لیزر منتقل کرد، که به طور بالقوه موجب زخم شدید می شود.

با به کارگیری از اشکال خدمات برش لیزر آلومینیوم می اقتدار همین آلیاژ پرطرفدار و اما گران ارزش را با بالاترین اعتنا ممکن به ورق های آلومینیوم تبدیل کرد و یا این که اشکال خدمات برش کاری صفحه ها و حکاکی را بر بر روی آن ها با اعتنا و شتاب زیاد بالایی به انجام رساند و به نوعی همین فلز را به جهت به کارگیری در ادامه مصارف گوناگون صنعتی فراهم نمود.

مینی فرز، از فرز سبک خیس و اندک وزن خیس هست و آن را خوبتر می اقتدار در دست گرفتن کرد. با همین هم اکنون هنوز اضطراری هست که بتوانیم از تولید زخم به لیزر در ادامه زمان گسترش موقعیت خودداری نماییم و یا این که چنانچه با تجهیزات مواجه می شویم.

اعتنا داشته آنتی رفکلس بودن سورس ارتباطی به بضاعت برش یا این که عدم بضاعت برش فلزات رنگی ندارد ، به کلمه دیگر سورس های MAX و RAYCUS هم توانمند به برش فلزات رنگین مانند آلومینیوم مس و برنج می باشند البته موضوع ای که می بایست گزینه اعتنا قرار گیرد همین هست که همین عمل، موجب زخم جدی و سنگینی به مبداء سورس های لیزر فایبر سوای محافط رفلکس می شود.

رویه دیگری که در ادامه سال های آخر و سپس از بروز تکنولوژی لیزر گزینه به کارگیری قرار گرفت، دستگاه برش لیزر میباشد.

می دانیم امروزه به دست آوردن امور صنعتی میباشند و با ورود به تکنولوژی های تازه می بایست دانست که فلزات در ادامه اکثری از صنعت های به کارگیری می شود.

برش ورق آلومینیوم با اعتنا به این که نسبت به فولاد و اکثری دیگر از فلزات نرمتر است، با ایراداتی ملازم هست و سختتر انجام میشود،اما با تجربه و مهارت گروه کارشناس تیم شیت لیزر، همین فرایند به بهترین نحو انجام میگردد.ما از سرعت بالا ترین دستگاه برش لیزر صنعتی موجود در ادامه بازار که مجهز به تجهیزات اتوماسیون تام جابجایی مواد میباشند به کارگیری می‌کنیم که به ما‌درها اپراتور همین قابلیت را می دهد تا تام خدمات را با حداکثر تنوع و اعتنا میزان قطعه و ضخامت ایجاد نماید.  This con​tent w​as gen erated by GSA Content G​ener᠎ator D​emov ersion!

در ادامه مقایسه با رویه های برش سنتی، برش لیزری فلزات غیر آهنی و درخشان سرعت بالا خیس و ظریف خیس شکل می گیرد.

همین فلزات خواص رفلکس اشعه زیاد متعددی نسبت به فلزات آهنی دارند. کمپانی بیمر پیشنهاد می نماید جهت برش اشکال فلزات رنگیاز سورس لیزر فایبر IPG یا این که سورس لیزر GW به کارگیری نمایید چون همین سورس ها مهم حافظ کانکتور خروجی فیبر نوری در ادامه در مقابل رفلکس لیزر هستند که از زخم دیدن سورس لیزر در ادامه زمان برش فلزات رنگین همچون مس و آلومینیوم مراقبت میکند.

سورس های IPG , و GW مهم امکان آنتی رفلکت می باشند. یک دستگاه برش لیزری کریستالی مهم ارتفاع قدمت کمتری نسبت به دیگر دستگاههای برش لیزر در ادامه بازار هست به این معنی که چیزی فی مابین ۸٫۰۰۰ الی ۱۵٫۰۰۰ ساعت، که همین بدان معناست که در ادامه ارتفاع دوران عمده هزینههای بیشتری را به جهت شما در ادامه بر خواهد داشت، اضطراری به ذکر هست که چنانچه دیودهای تلمبهای گرانقیمت را ردوبدل نکنید، میشکنند.

در ادامه دوران و هزینه می شود. بزرگترین مزیتی که لیزر فیبری دارااست همین هست که مدت دوران بیشتری فعالیت کرده و ارتفاع قدمت بیشتری نسبت به دو گونه لیزر پیشین دارد، به این معنی که چیزی حدود ۲۵٫۰۰۰ ساعت.

ج: آلومینیوم را ببندید: آلومینیوم را ببندید تا تکان نخورد چون ممکن هست تیغه به آن زخم بزند. برخی از مواد دیگر، به تیتر نمونه برنج، ممکن هست نیاز به سیستم مراقبت انعکاسی پشتی داشته باشد، براین اساس قبل از پردازش هر نوع مواد جدید، خوبتر هست قبل از پردازش با تامین کننده آنالیز شود.

توجه: مدام با تامین کننده لیزر آنالیز نمایید که سیستم قبل از عملکرد به جهت برش آن به جهت آلومینیوم طراحی شده است.

اشعهای که دستگاه برش لیزر فایبر ساطع میسازد از قوتون تشکیل شده هست که به وسیله بعضا مواد نظیر آلومینیوم و آلیاژ مس منعکس میشود.

عمده اتومبیل آلات برش لیزر از یک پرتو لیزر به طور معمول به یک ورق مسطح مواد به کارگیری می کنند.

در ادامه گزینه لیزرCO2، ارتفاع موج به کارگیری شده در ادامه لیزر در ادامه محدوده امواج فروسرخ قرار گرفته به این برهان به جهت دیده انسان مرئی نمیباشد.

برش لیزری گازی همینطور از نیتروژن به کارگیری می کند که به جهت برش فلزاتی نظیر استیل و آلومینیوم عالی فعالیت میکند، گرچه می بایست اعتنا داشته باشید که نیروژن گزینه به کارگیری حتماً خالص باشد.

گاز کمکی N2 نیتروژن میزان مرغوب بودن زیاد بالاتری در ادامه حاشیه های برش به شما ارائه می دهد اما بالطبع می بایست از شتاب برش کمتری به کارگیری نمایید چون گاز کمکی نیتروژن مثل اکسیژن اکسیداسیون و برش فلز را تسریع نمیکند.

برش لیزری به برهان کمتر آلودگی و ماندگاری کار، به شتاب به رویه جدیدی به جهت نمونهبرداری از فلز، چوب و پارچه، در ادامه فی مابین بقیه مواد تبدیل میشود.

همین مزایا کلمه اند از انعطافپذیری و تولید طرحهای پیچیده خلاقیت در ادامه طراحی، عدم تولید تغییرات در ادامه ساختار فلز، ارزش پایین، اعتنا زیاد بالا، داشتن کمترین ضایعات و پرتی، شتاب بالا، بالا بودن میزان مرغوب بودن حاشیه برش، اعتنا یکسان در ادامه برشهای تکراری، انجام برش به صورت سری، ایجاد به طور همزمان قطعاتی با ضخامت یکسان بصورت به طور همزمان و حذف چندین مرحلهای فرایند تولید.

در ادامه رویه های حرارتی و مکانیکی برش برنج، قطعه آخری برش خورده با تغییراتی در ادامه فلز شالوده ملازم هست که عاقبت حرارت یا این که عامل ها فیزیکی دیگر باشد؛ برش لیزر برنج با کمترین مقدار همین تاثیرات و تغییرات ملازم است.

لیزر با تولید گرما و حرارت بالا بر بر روی فلزات، آن ها را پایین اثر گذاری قرار دیتا و منجر تولید انواع دقیق و بینظیر بر بر روی ورقههای فلزی میشود.

دستگاه لیزر از هر نوعی که باشد، متصل به یک کامپیوتر خواهد بود تا با به کارگیری از آن دستور اجرای ظریف برش و حکها را به لیزر ارسال نمود.

دستگاه برش لیزر CNC با لیزرهایی فعالیت می نماید که از گاز دی اکسید کربن به کارگیری می کنند. البته اجرت برش آن چند برابر از واترجت عمده می باشد.

آنگاه به چیستی تیوب لیزر و کاربرد آن در ادامه صنعت دستگاههای برش لیزری خوا‌هیم پرداخت. از گزاره دستگاههای برش لیزری جامد می توان به دستگاه CNC اشاره نمود که عمده مطلوب برش و حکاکی بر بر روی فلزات میباشد.

آفتابنیوز : حکاکی لیزری فلزات با دستگاه لیزر راهکاری خوب به جهت درج نشان و نماد خویش بر روی متاع و در ادامه عاقبت اثرگذاری عمده میباشد.

همین پرتو اقتدار رخنه زیاد بالایی داشته و به راحتی می تواند مواد را با هر جنسی برش دیتا یا این که بر بر روی آن ها حکاکی کند.

پرتو لیزر یک ستون از نورهای با امکان رخنه بالا بوده که ارتفاع موج و رنگی یکسان دارند. پرتو لیزر به دست آمده قطری زیاد اندک و حدود ¾ اینچ داشته که از پس از گذشتن از رزوناتور به آینههای گوناگون تابیده میشود.

سی ان سی ورق کامپوزیت منجر تولید محبوبیت های دیگری به جهت همین گونه پانل شده هست که چند از آن ها در ادامه ادامه آمده است.

هرچه تیغه بزرگتر و سنگین­تر باشد، اره بزرگتری گزینه نیاز است. با به کارگیری از پارامترهای عالی برشی ثابت، احتمال منعکس شدن می تواند نسبتاً صفر باشد، بسته به مواد گزینه استفاده.

نسبتاً عمده فلزات را می توان با به کارگیری از برش لیزر، برش داد. از طرفی آلومینیوم مناسب ترین و در ادامه عین هم اکنون مضاعف ترین فلز موجود در ادامه فضای سبز است، که به فراوانی و راحتی در ادامه فضای سبز یافت می شود.

به تیتر نمونه دستگاه اسپایدر یکی از از تازه ترین اختراعات همین تیم می باشد که امکان حمل دارااست به طوری که اپراتور می تواند از همین دستگاه در ادامه ارتفاعات بالا هم به راحتی به کارگیری کند.

دستگاههای پیشرفته همین گونه برش به شکل ظریف ورقهای آلومینیوم را به انواع درخواستی خریدار برش دیتا و قابل به کارگیری خواهد بود.

در ادامه تیم صنعتی شیت لیزر همگی خدمات برش لیزر بر بر روی اشکال متریال و بقیه خدمات همچون خمکاری، جوشکاری ، تراشکاری و غیره به رویه مدرن با بهترین و به روزترین دستگاههای روز جهان شکل میپذیرد.

مرکز برش لیزر نیک با اعتنا به سوابق ی چند ساله خویش و مهارت و تخصصی که در ادامه همین حوزه دارااست ، می تواند بهترین خدمات برش لیزر آلومینیوم و بقیه فلزات را به شما ارائه کند.

در ادامه ادامه به طور تام به فرآیند انجام برش فلزات با دستگاه لیزر پرداخته شده است. ارتفاع موج همین رویه ۱۰٫۶ میکرومتر هست و در ادامه اکثری از صنعت های و طبابت گزینه به کارگیری قرار میگیرد.

همین نصیب با گرمای تولید شده آب میگردد و آنگاه به وسیله فشار گاز از بر روی جسم گزینه حیث پاک شده تا در ادامه غایت برش فلزی شکل گیرد.

فلز برنج با به کارگیری از لیزر برش خورده و میزان مرغوب بودن آخری فعالیت تا حد زیاد متعددی ارتقاء می یابد و ارزش آن هم به طبع بالا می رود.

روشی که از سال های پیش رایج بوده و به شکل سنتی انجام میشده، به کارگیری از اره منحصر و روشهای مکانیکی بوده است.

به عبارتی طور که می دانیم، لبزر جور ای از پرتوهای نوری با ارتفاع موج مشخصی است. همین رویه با داشتن یک ارتفاع موج ۱٫۰۶۴ میکرومتری به جهت کاربردهای وسیعی قابل به کارگیری است، از طبابت و دندانپزشکی گرفته تا نظامی و تولید و تولید.

سیستم برش آلومینیومی که عمده از تجهیزات مدرن به کارگیری می کند، در ادامه واقع خط مش مراقبت از لیزر هست تا رویه نوین به جهت برش.

یک تیغه با hss 200، به جهت برش آلومینیوم نخ نما مطلوب است. لیزرهای ما‌درها میتوانند در ادامه محدوده اقتدار خروجی بزرگ و به جهت کابردهای مختلف به کارگیری شوند، به جهت پی بردن این که کدام گونه لیزر به جهت فعالیت شما مناسبتر هست با ما‌درها تماس بگیرید.

رخنه آن نخ نما و در ادامه محدوده ای فی مابین ۳ الی ۱ میلیمتر است. برش آلومینیوم یکی از از کارهایی می باشد که اکثری از شرکتها در ادامه انجام آن مقداری نقص‌ دارا هستند که همین نقص‌ به خاطر عوارض زیادی می باشد.

به کارگیری از همین گونه برش به جهت کاربردها و مزیتهای اکثری که دارد، استدعا و التماس چشمگیری هم خواهد داشت.

لیزر به جهت برش اشکال قطعات فلزی یا این که غیر فلزی به کارگیری می شود. برخلاف رویه قبل در ادامه همین روش، مقدار نادرست به مقدار قابل توجهی کمتر یافته و صنعتگران توانمند میباشند تا فلزات را با اشکال شکلها و طرحهای پیچیده برش دهند.

سورسهای لیزر در ادامه همه گنجایش از گنجایش های ذیل تا 12000W قابل تامین بوده و قابل کارگزاشتن بر روی اشکال CNC ها می باشد.

همین منعکس شدن به طور تام از مرحله ورق نمی آید، بلکه به وسیله تشکیل یک استوانه ریخته شده که می تواند زیاد بازتابنده باشد.

چنانچه ضربه و فشار دوچندان باشد، آلومینیوم خراب می شود و چنانچه اندک باشد، برش شکل نمی گیرد. همین رویه برشکاری آلومینیوم در ادامه سوله دوره صنعت اشراق با بالاترین اعتنا ابعادی، انجام میگردد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها