برش لیزر آلومینیوم

برش لیزر آلومینیوم
برش لیزر آلومینیوم

یکی از از نکته ها برش لیزر آلومینیوم به کارگیری از گاز اکسیژن به جای گاز نیتروژن هست که برهان همین دستور مناسب بودن گاز اکسیژن نسبت به نیتروژن هست که اما همین ارزانی بیدلیل نبوده و به کارگیری گاز اکسیژن با اعتنا ذیل و ایجاد پلیسههای اجباری ملازم است.

از طرفی آلومینیوم مناسب ترین و در ادامه عین هم اکنون مضاعف ترین فلز موجود در ادامه فضای سبز است، که به فراوانی و راحتی در ادامه فضای سبز یافت می شود.

همین خصوصیت های مخصوص به شخص آلومینیوم، منجر شده که کاربردهای فراوانی در ادامه صنعت های گوناگون از گزاره صنعت های ماشین سازی، صنعت های دریایی، صنعت های بسته بندی و ساختمان سازی کاربرد مضاعف داشته باشد.

همین رویه عمده به جهت برش غیر فلزات کاربرد دارد. برش لیزر یکی از از ایمنترین روشها در ادامه برش فلزات و غیرفلزات میباشد.به علت قرار گرفتن اشعه در ادامه یک لایت باکس، برش لیزری نسبت به دیگر فرآیندها امنتر هست و به این علت کاربردهای اکثری در ادامه برش متریالهایی مانند: فلز ، الماس، پلاستیک، چوب، شیشه و …

در ادامه رویه برش لیزر آلومینیوم اکثری از کمپانی ها و صنعت های از گاز اکسیژن (o2) به جهت برشکاری بهره می برند؛ البته به کارگیری از گاز اکسیژن در ادامه برش لیزر آلومینیوم معایب اکثری دارد.

همانطور که قبلاً ذکر شد، در دست گرفتن کلی که در ادامه برش لیزری وجود دارااست قابلیت فعالیت نمودن با متریالهای گوناگون و فلزات گوناگون را در ادامه اختیار ما‌درها قرار میدهد.

اشخاصی که قصد دارا هستند تا برش لیزر ورق آلومینیوم را داشته باشند و بر بر روی ورق طرح و نقش بیشتر نمایند، از شیوه برش لیزر آلومینیوم همین فعالیت را انجام می دهند.

در ادامه تیم شیت لیزر، تام روند برش لیزر آلومینیوم به شکل مداد و سوای دخالت شکل میپذیرد. با تهیه پارامترهای گوناگون نظیر اقتدار دستگاه، اقتدار پرتو لیزری، میزان مرغوب بودن و تمیزی ماده اول و هم ضخامت آن، می توان برش لیزری ورق آلومینیوم را به بهترین صورت ممکن انجام اعطا کرد و صفحه هایی با حاشیه های سوای شکستگی و سوختگی و با میزان مرغوب بودن خوب بدست آورد.

می توان نیز به جهت برش فلزات و نیز غیر فلزات از آن به کارگیری کرد. در ادامه قبلی به جهت برش اکثری از قطعات فلزی و غیر فلزی به نقص‌ بر میخورند؛ چون ابزار و یا این که دستگاهی وجود نداشت که برش فلزات را به آسان و با اعتنا زیاد بالا انجام دهد؛ و علاوه بر تمامی ی اینها عاقبت فعالیت ابدا قابل قبول و دقیق نبود.

با لیزر آرکافیدا ظریف ترین برش را سوای زخم به متریال کلیدی در ادامه اختیار داشته باشید. صاف بودن مرحله صفحه ی آلومینیومی: از مهمترین خصوصیت که می بایست در ادامه برش لیزر آلومینیوم به آن اعتنا کرد همین هست که مرحله فعالیت می بایست تماما صاف و سوای هیچگونه برآمدگی و یا این که تو رفتگی باشد.

به وسیله برش لیزر آلومینیوم قابلیت رفتار طرحهای زیبا، دیدنی و متمایز را ساخته و با اعتنا به اعتنا بالایی که برش لیزری آلومینیوم دارااست توانمند به تولید طرح های دو بعدی هم خواهد بود. Post has ᠎be en c reated  by GSA Conte nt G ener at or DEMO.

با اعتنا به دارای دوران در ادامه دوره جدید، نسبت به وقت مشتریان عزیز زیاد وفادار هستیم. برش لیزر متد جدیدی هست که امروزه به جهت برش اجسام به وسیله لیزر عمده در ادامه حوزه صنعت از آن به کارگیری میشود.

مقدار شتاب در ادامه برش لیزر آلومینیوم: همین خصوصیت و پارامتر به دستگاه لیزر بر می گردد که چه میزان اقتدار دارااست تا برش را در ادامه کوتاهترین دوران ممکن و با اعتنا بالا انجام دهد.

هر چه مقدار اقتدار دستگاه و اشعه لیزر فراتر باشد مقدار شتاب برش هم ارتقاء پیدا می­کند با ارتقاء شتاب برش مقدار میزان مرغوب بودن صفحه ­های برش دیتا شده عمده می­شود.

همانطور که اشاره شد آلومینیوم یک فلز تماما قابل انعطاف هست و از طرفی انتقال گرما در ادامه آن به شتاب انجام میگیرد.

عیوب زیرسطحی معمولاً به شکل یک صورت نسبتا متقارن در ادامه تصاویر فاز بازدید می شود. در ادامه همین مقاله، رویه تجربی انتخاب عیوب ذیل سطحی بر روی قطعات فلزی با رویه برش نگاری لیزری و به امداد بارگذاری حرارتی گزینه آنالیز قرار گرفته است.

همین مسئله به این معناست که آن ها نخواهند توانست آلومینیوم را با اعتنا اضطراری برش دهند چون گاز نیتروژن می بایست گزینه به کارگیری قرار بگیرد تا برش گزینه قبولی به دست آید.

همین کریستالها چکیده از جایگاه جامدات میباشند و قادرند تا برشهای لیزری زیاد قوی را انجام دهند. آلومینیوم یک فلز صیقلی هست که همین می تواند به جهت دیگر اشکال برشهای لیزری نظیر برش لیزری گازی مشکلساز باشد، البته برزش لیزری فیبری مشکلی با همین مسئله ندارد.

پایین در دست گرفتن بودن خروجی حرارت اشعه و شدت و مدت آن، همین قابلیت را آماده می کند تا بتوان برشهای متفاوتی را بر بر روی متریالهای متعدد انجام داد.

همانطور که اشاره شد به برهان قابل انعطاف بودن فلز آلومینیوم، برش صفحه های ضخیم خیس معمولا با میزان مرغوب بودن بهتری انجام میشود.

همینطور ذیل بودن دشواری آن هم نسبت به بقیه فلزات موجب می شود تا اکثری از صنعت گران، محصولات تزئینی و یا این که زینتی گزینه حیث خویش را را با بهره گیری از برش لیزر آلومینیوم ایجاد نمایند.

کوچکترین شعاع قابل برش که از دیگر پارامترهای حیاتی هست که می بایست به آن اعتنا شود وبه ضخامت ماده­ی اول متعلق است.

اعتنا در ادامه برش یکی از از مهمترین بنیادی هست که می بایست رعایت شود و در ادامه صورتیکه دخالت انسان در ادامه برش لیزر فلزات به دستکم ممکن رسد عاقبت دقیقتری را هم شاهد خواهید بود.

برش لیزری هیچ مشکلی با تولید سایزها و ضخامت های گوناگون و انواع پیچیده ندارد. برش با گیوتین هم صرفا در ادامه صورتی قابلیت پذیر هست که از ورق آلومینیوم به کارگیری شده باشد و در ادامه یک خط مستقیم باشد .

یکی از از برگزیدگان مزایای دستگاه برش لیزر بهینه نمودن مصرف انرژی هست . در ادامه همین متد با برانگیخته نمودن الکتریکی مخلوط کربن دیاکسید، اشعه لیزری استوار ایجاد میشود.

برش لیزری به متریال شما زخم نمیزد چون اشعه به کارگیری شده در ادامه دستگاه برش لیزر فایبر به شکل فیزیکی متریال را لمس نمی کند و از شیوه حرارت دهی فعالیت ذوب نمودن مرحله را انجام میدهد.

دستگاه برش لیزر سی ان سی رادوکس امکان برش لیزر همه متریال ها فارق از کالا آن ها دارذد. به جهت همین منظور، در ادامه سطح اولیه مثال هایی از کالا آلومینیوم و به ضخامت mm3 وmm5 در ادامه چیدمان برش نگاری لیزری، پایین تابش لیزر دیودی قرار گرفته و محاسبه شده است.

درباره ی فلز آلومینیوم همین مسئله هم درستی می نماید و نیاز هست تا یک صفحه ی آلومینیومی زیاد تمیز و ظریف را برش بزنیم که با برش لیزر آلومینیوم به سادگی قابلیت پذیر است.

همین مختصات برش لیزری آلومینیومی را دشوار خیس از بقیه فلزات میکند. خصوصیت کرف همین قابلیت را به وجود می آورد که برش های پیچیده و دشوار خیس صفحه ها به سادگی شکل گیرد.

به جهت حل همین مشکل، میتوانید به سادگی شدت اشعه لیزر خویش را ارتقاء دهید، گرچه همین هم بدان معناست که نسبت به ضخامت برنج و مس محدود خواهید شد.

به طور همزمان با عملکرد به جهت بالا بردن بازده در ادامه صنعت های مختلف، به کارگیری روشهای ایمن و بیخطر هم روز به روز ارتقاء مییابد.

امروزه کاربرد گسترده فلز آلومینیوم در ادامه اشکال صنایع، از صنعت های بسته بندی گرفته تا صنعت های ساختمان سازی و صنعت های الکتریکی بر کسی پوشیده نیست.

همه صنعت های همت دارا هستند تا علاوه بر بالا بردن اعتنا و مقدار تولید، هزینهها را به طور قابل ملاحظهای کمتر دهند.

به طور تقریبی تمامی ما‌درها میدانیم که فلز آلومینیوم یک فلز زیاد مقاوم و در ادامه عین هم اکنون سبک میباشد. ممکن است بتوان گفت مهمترین مبحث در ادامه برش، میزان مرغوب بودن آن است.

عنصری قابل انعطاف و چکش پذیر است. اما شایان ذکر هست که شرکتهایی از به کارگیری برش لیزری در ادامه آلومینیوم به کارگیری نمی نمایند زیرا همین فلز لیزر را منعکس می کرده و منجر زخم دستگاه می‌شد اما تکنولوژی تازه با بکار بردن سنسورهای منحصر همین نقص‌ را مرتفع کرده و امروزه حتی فلز استیل هم با لیزر به راحتی قابل برش است.

برش لیزری و حکاکی بر بر روی برنج و مس هم مهم ایراداتی هست چون همین دو گونه فلز رسانا میباشند.

رادوکس مفتخر هست که اعلام نماید اکثری از مشتریان پس از تصویب او‌لین خرید کردن و به کارگیری از دستگاه ها به جهت توشه دوم و سوم خرید کردن از همین تیم را تجربه کردند و به یک خریدار همیشگی تبدیل شده اند که همین مسئله نشان از میزان مرغوب بودن بالا در ادامه کنار ارزش مطلوب و موقعیت ایده آلی هست که به جهت خریداران همین دستگاه آماده شده است.

از همین رویه نیز به جهت فلزات و نیز غیر فلزات به کارگیری می شود. آنچه در ادامه رویه های گرم دارای دارد، گرم شدن نقطه گزینه حیث تا جایی هست که فلز تخیر شود و برش آن انجام شود.

تیم صنعتی پارسیان لیزر با حدود یک ده سال فعالیت در ادامه حوزه شیت متال، برش لیزری اشکال فلزهای گوناگون شامل برش استیل، برنج، آهن، برش لیزری ورق آلومینیوم، گالوانیزه و …

ایجاد پلیسه در ادامه برش لیزر آلومینیوم: چنانچه میزان و مقدار پلیسه ی پس از برش صفحه ی آلومینیوم اندک باشد؛ همین به این معنی که میزان مرغوب بودن فعالیت شما در ادامه حد مناسب و زیاد بالا خواهد بود.

فرآیند فعالیت در ادامه عملیات برش لیزری همین نوع هست که اشعه لیزر بر بر روی فلز گزینه حیث که می تواند برنج، آهن، ورق آلومینیوم و …

یکی از دیگر از پارامترهای حیاتی که می بایست در ادامه طراحی در ادامه حیث گرفته شود،کوچکترین شعاع قابل برش است. به این معنی که تغییر و تحول قطر رخنه گزینه حیث نسبت به ضخامت برش های ایجاد شده تهیه شود.

برش لیزر ورق آلومینوم از ضخامت ۰٫۲ تا ۱۶ میلیمتر. در ادامه بعضا موقعیتها به کارگیری از نیتروژن خالص هم به جهت برش فلزاتی نظیر برش لیزر استیل و برش لیزر آلومینیوم کاربرد دارد.

همین در ادامه حالی هست که دیگر فرآیندهای برش گهگاه حتی عمده از ۵۰ کیلووات الکتریسیته مصرف میکنند. علاوه بر همین می توان از برش لیزری به جهت اکثری از فرآیندهای لیزری شبیه نظیر حکاکی لیزری، نشانهگذاری لیزری و حفاری لیزری به کارگیری نمود.

برش و حکاکی لیزری فولاد مدام فرآیندی بی آلایش بوده هست البته مشابه به فرایند دیگر فلزات نیست. همین نور زیرا زیرا در ادامه حوزه‌ مادون قرمز رنگ قرار دارااست به جهت انسان قابل رویت نیست.

امروزه از برش نگاری1 لیزری به تیتر یکی از از رویه های اثر گذار اپتیکی با امکان بالا در ادامه شناسایی عیوب ذیل سطحی به جهت مقاصد امتحان های غیر مخرب به کارگیری می شود.

پس از برپایی چیدمان مناسب، اثر گذاری جهت و مقدار برش اعمال شده و همینطور میزان بارگذاری حرارتی آنالیز شده است.

فعال است، همینطور در ادامه حوزه خمکاری هم با بهره گیری از تجهیزات و ماشینآلات روز جهان در ادامه هم اکنون سرویس رسانی میباشد.

از برش لیزر در ادامه فرآیندهای متفاوتی به کارگیری می شود، همینطور می اقتدار از یک لیزر به جهت چندین کاربرد گوناگون هم به کارگیری نمود.

آرکافیدا ارائه دهنده سرویس ها برش لیزر در ادامه قزوین است. در ادامه ارتقاء ایجاد مشاجره ایمنی مبحث مهمی است. قطر آن 4/3 اینچ است.

در ادامه مثال های محاسبه شده، کمینه قطر عیوب قابل شناسایی در ادامه حدود 5/2 برابر عمق می باشد. عیوب ذیل سطحی به شکل حفره هایی با قطر و عمق گوناگون در ادامه پشت مثال ی پایین محاسبه تولید شده اند.

چندین مثال از ایزو های آخر همین تیم می اقتدار به ISO/IEC 25001 که در ادامه سال 2014 اخذ کرده است، ISO 14001 که در ادامه سال 2015 دریافت کرده و 2 ایزوی ISO 100004 و ISO 45001 که در ادامه سال 2018 میلادی اخذ کرده است، اشاره داشت.

همین به این معنی که آن ها حرارت را از اشعه لیزر میمکند و منجر می‌شوند تا بی اثر شود. دستگاه لیزر دی اکسید کربن جایگزین قدرتمندتری به جهت نوع Nd: YAG هست و به جهت تمرکز نور به جای کریستال از یک محفظه گازی به کارگیری می کند.

برش لیزر آلومینیوم فقط در ادامه صورتی با میزان مرغوب بودن خواهد بود که به وسیله یک اپراتور با تجربه و به شکل فن ای انجام شود.

دستگاه برش لیزری فقط ۱۰ کیلووات الکتریسیته مصرف میکند. برش لیزری کریستالی فرآیندی هست که از لیزرهای ساخته شده از nd:YAG (neodymium-doped yttrium aluminium garnet) و nd:YVO (neodymium-doped yttrium ortho-vanadate) به کارگیری میکند.

تغییر و تحول زاویه: با انجام فرآیند برش لیزری بر بر روی صفحه ی آلومینیومی، مقدار زاویه آن تغییر و تحول خواهد کرد. در ادامه واقع این موضوع موجب می شود تا قابلیت زخم به متریال به دستکم رسیده و از هزینههای مازاد تعمیر و مراقبت قطعاتی که با مرحله در ادامه تماس میباشند خودداری شود.

بخش اکثر ای از نیاز های خویش را در ادامه همین خوزه از همین کمپانی تامین می کنند. مهندسین رادوکس همه اصول و قواعدی که در ادامه همین گواهینامه ها ذکر شده هست را در ادامه طراحی و ایجاد محصولات خویش رعایت می نماید تا محصولات با میزان مرغوب بودن تری را روانه بازار کند.

همت خوا‌هیم کرد در ادامه کوتاهترین دوران ممکن سفارشات را فراهم و تحویل دهیم. در ادامه همین متد از موج متواتر لیزرهای فیبری و لیزرهای فیبری پالسی به کارگیری می شود.

نتیجه های بدست آمده نشان می دهد، در ادامه انتخاب عیوب ذیل سطحی نسبت قطر به عمق عیوب از دارای بالایی برخوردار است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها