برش لیزر استیل

برش لیزر استیل پامنار, برش لیزر استیل پامنار, برش لیزر استیل اصفهان, برش لیزر استیل مشهد, برش لیزر استیل تهران, برش لیزر استیل قم, برش لیزری استیل تهران, برش لیزری استیل تبریز, برش لیزری استیل مشهد, برش لیزر استنلس استیل, برش لیزری استیل در اصفهان, خدمات برش لیزر استیل در اصفهان, برش استیل با لیزر, لیزر استیل, دستگاه لیزر استیل, برش لوله استیل با لیزر, برش لیزری پلاک استیل, جوش لیزر استیل, خدمات برش لیزر استیل, خدمات برش لیزر ورق استیل, برش لیزر فلزات استیل, قیمت برش لیزر استیل, قیمت دستگاه برش لیزر استیل, قیمت برش لیزر ورق استیل, برش لیزر ورق استیل کرج, برش لیزر لوله استیل, برش لیزر ورق استیل, دستگاه برش لیزری ورق استیل, خدمات برش لیزری ورق استیل, قیمت برش لیزری ورق استیل, هزینه برش لیزر استیل

برشکاری ورق با لیزر روی کیفیت تاثیر منفی ندارد و تا ضخامت 20 میلی متر را در ورق آلیاژی کربن منگنر می تواند برش دهد.

برش لیزر فلزات استیل

در برشکاری ورق با لیزر که اساسا یک روش برشکاری حرارتی است، هدف بخار کردن ماده با سرعت هرچه بیشتر و ایجاد منطقه بسیار کوچک گرمادهی به منظور ایجاد حداقل تاثیر در قطعه کار مورد نظر است.

برش لیزری استیل تهران

از گوشه بالا سمت چپ به عنوان موقعیت منزل خود استفاده کنید و یا به راحتی سر لیزر را به یک نقطه سفارشی روی میز حکاکی منتقل کنید تا به سرعت قطعات یا اجزای منفرد را پردازش کنید.

برش لیزری استیل در اصفهان

با استفاده از فیکسچر روتاری ، میتوانید بر روی قطعات و ابزارهای استوانه ای حکاکی کنید. با استفاده از خدمات برش لیزر میتوان برای تولید اجزای موتور، پروانه موتور، عایق بندی ها، قطعات الکترونیکی و غیره بهره برد.

برش لیزر استنلس استیل

هنگام برش توسط اکسیژن ماده می سوزد و بعد از بالا رفتن دمای ماده تا دمای احتراق توسط اشعه لیزر، ماده بخار می شود.

در فرایند برش، برای خروج مذاب از شیار برش از گازهای بی اثر مثل آرگون یا گازهای فعال مثل اکسیژن استفاده می شود.

برش لیزری استیل مشهد

با این روش می توان فولادهای آلیاژی کربن – منگنز با ضخامت 20 میلی متر، آلومینیوم تا ضخامت 10 میلی متر، مواد فلزی غیر آهنی ، مواد ترموپلاستیک و محدوده وسیعی از مواد غیر فلزی را برش داد.

هزینه برش لیزر استیل

بزرگ ترین دلایل استفاده از لیزر در صنعت برشکاری دقت ابعادی بالا، غیر تماسی بودن فرایند و محدوده گسترده ضخامت ورق می باشد.

خدمات برش لیزر استیل در اصفهان

خصوصا در دستگاهها نسل چهارم لیزر موسوم به لیزر فایبر این دقت و سرعت کاملا تفاوت محسوسی را با نسل های پیشین ایجاد کرده است.

خدمات برش لیزری ورق استیل

لیزر فلز با دستگاه لیزر فایبر یک فرایند سریع و آسان است. 8 – اگرچه سرمایه اولیه برای تهیه ماشین برش ورق با لیزر قابل توجه است، هزینه کارکرد و عملیات دستگاه کم است.

برش لیزر لوله استیل

قبل از این که نحوه کار برش لیزر استیل را توضیح دهیم بهتر است ابتدا آشنایی مختصری با استیل داشته باشیم تا ذهنیت کاربرد و کارکرد آن را بهتر بتوانیم مجسم کنیم.

دستگاه برش بر روی دو محور اصلی X ,Y که همان طول و عرض است حرکت می کند . لطفا قیمت یک دستگاه برش لیزر استیل3 میلی متر (بگیر ، نگیر ). اهن .

دستگاه برش لیزری ورق استیل

بنابراین کیفیت مد برای برش لازم است. بنابراین دورریز مواد می تواند به حداقل برسد. 5 – اگرچه برش لیزر یک فرایند حرارتی است، منطقه حقیقی که توسط لیزر گرم می شود بسیار کم است و بخش عمده ماده گرم شده از محل برش خارج می شود بنابراین مقدار گرمای ورودی به حجم ماده بسیار کم است.

برش لیزر استیل قم

تا قبل از فراگیر شدن بکارگیری لیزر در صنعت، خدمات مختلفی وجود داشتند که مکمل خدمات برشکاری سنتی بودند. 10 – ماشین برشکاری ورق با لیزر در مقایسه با بسیاری دیگر از روش های برش مکانیکی بسیار امن است.

دستگاه لیزر استیل

این روش برای برشکاری ورق های ضخیم تا ضخامت 100 میلی متر با استفاده از توان پایین ( 2 کیلو وات) استفاده شد.

این برنامه ها غالبا دارای ورودی DXF می باشند که این موضوع باعث شده کار طراحان ساده تر انجام شود و بتوانند از قابلیت های نرم افزار اتوکد Autocad در برش لیزر استفاده کنند.

خدمات برش لیزر ورق استیل

این نرم افزار امکان کنترل بخش حرکتی دستگاه را به ما میدهد و باعث می شود که دستگاه عملکرد هوشمندانه داشته باشد.

برش لیزر استیل پامنار

مشتری باید جنس ورق و میزان ضخامت ورقه هایی را که میخواهد با آنها برش بزند را بداند و در هنگام سفارش بتواند دستگاه مورد نیاز خودش را سفارش بدهد.

پیش بینی ها این است که برش لیزری با توجه به بهبود سرعت برش، عدم نیاز به ابزار تماسی و انعطاف پذیری بالا در آینده جایگزین تکنولوژی های رقیبش خواهد شد.

لیزرهای بسیاری با طول موج های مخصوص برای برش لیزری قابل استفاده است که می تواند پرتو را بر یک نقطه کوچک با شدت کافی برای ذوب ماده متمرکز کند.

برش استیل با لیزر

اگر تابش باریکه لیزر طوری باشد که دمای ماده به نقطه جوش خود برسد، آن گاه مقادیری از مواد روی سطح ممکن است تبخیر شود.

تغییرات در ماده و ضخامت ممکن است نیاز به تغییرات در کانون داشته باشد و نیز تغییرات در شکل پرتوی لیزر آن و تغییرات دما در منبع تولید لیزر و یا آلودگی ها روی لنز ممکن است نقطه کانونی را اندکی تغییر دهد.

در سرعت های بالا توان لیزر بیشتری استفاده می شود تا ماده را در جلوی برش ذوب یا بخار کند و انتقال حرارت کمی نیز به ماده پایه دارد.

معمولا شرکت های تولید کننده این دستگاه ها یک زمان مشخص را برای سرویس و استراحت دستگاه در نظر میگیرند و در سایر شرایط میتوان به صورت مداوم از آن استفاده کرد.

دستگاه برش لیزر رادوکس دارای قیمت بسیار مناسبی بوده و بهترین قیمت برش استیل به نسبت سایر تولید کنندگان خارجی و داخلی توسط مجموعه رادوکس عرضه می شود.

در واقع برش لیزری فناوری است که در آن اشعه لیزر با متمرکز شدن بر روی یک نقطه ، نیروی بسیار قدرتمندی تولید کرده که باعث بریده شدن جسم مورد نظر با کیفیتی بسیار عالی می شود.

ما خدمات برش لیزری را به مشتریانی ارائه می دهیم که نیاز به سفارشی سازی بیشتر محصولات خود دارند. برش لیزری دو بعدی استیل: سرعت بالای عملیات برش، کیفیت عالی لبه های برش و گرما دادن ناحیه کوچکی از ماده اولیه برش لیزری دو بعدی را به روشی معمول برای انواع محصولات تبدیل کرده است.

برخی از لیزرها توان چاپ در حال حرکت را ندارند و به واسطه قیمت ارزانترشان برای تولیدیهایی که مایل هستند قطعات و محصولات خود را بر روی میز قرار داده و سپس چاپ بزنند مناسب میباشند.

خدمات برش لیزری مخصوص فلزات جهت صنایعی مانند خودروسازی، پلاک سازی، مشبک سازی، قطعه سازی، زیورآلات و بدلیجات، لوازم تزئینی، تبلیغات، معرق، پزشکی، و تولید براکت دیواری تلویزیون مناسب است.

دستگاه های سی ان سی مناسب برش ورق های استیل، با تولید لیزر بوسیله لامپهای ویژه و انعکاس با آینه های مخصوص برای قوی کردن لیزر و تابش به لنز در سر دستگاه باعث متمرکز شدن لیزر برای برش قطعات با ضخامتهای مختلف می شود.

همانند روش های برش مکانیکی تیغه یا ابزار خاص گران و مصرف شونده ای نیاز نخواهد بود. با توجه به نوع لیزر، پرتوها دارای مدهای متفاوتی خواهند بود. ᠎Th is c ontent has be en gener​ated with the ᠎help of GSA​ Content Gen er ator DE MO!

پرتوی CO2 با توجه به طول موجی که دارد باید توسط آینه ها منتقل شود اما پرتوی Nd:YAG قابلیت انتقال توسط فیبرهای نوری را نیز دارد.

لیزر Nd:YAG نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بازدهی بسیار کمی دارد اما لیزر CO2 به نسبت آن بازدهی بسیار بالایی دارد.

به شکلی که اکثر منابع تولید لیزر بازدهی کمتر از 5 درصد دارند. به طور کلی بازدهی سیستم های لیزری بسیار پایین است.

در واقع استفاده از برش های لیزری سبب می شود که نیاز مشتریان اعم از برش و ایجاد کربن، فولاد زنگ نزن و همچنین فلزهای غیر آهنی را رفع نماید.

این مزیت همراه با عدم ضرورت به کار بردن آرایش پیچیده جیگ ها به این معنی خواهد بود که به طور مثال تغییر عملیات برش از محصول الف از جنس فولاد به محصول ب از جنس پلیمر در کسر دقیقه انجام می پذیرد.

این مزیت ها سبب شد که امروزه تقریبا استفاده از روش های سنتی و دستی کاملا کنار گذاشته شوند و به کارگیری دستگاه برش لیزری در بین صنعتگران بسیار رایج شود.

تلاش های دیگر بر روی بهبود تکنولوژی سیستم حرکتی و بهبود حمل و نقل مواد حول میز برش متمرکز شد.

باید توجه داشت دقت این روش در مقایسه با برش پلاسما بسیار بالاست. فرآیند برش لیزری از یک پرتو لیزر متمرکز شده و به کمک گاز برای برش لیزری ورق فلزی با دقت بالا و قابل اطمینان استفاده میکند .

ولی خدمات برش لیزری ورق استیل این کار را با دقت 0.5 میلی متر در 10 متر انجام می دهد و این به معنی صرفه جویی قابل ملاحظه ای در میزان کار و قیمت برش لیزری فلزات برای صنایعی است که از ورق زیاد استفاده می کنند.

ماکت مدل فیزیکی سه بعدی ارائه دهنده یک طرح، محصول و یا یک ایده است که به منظور ارائه مفاهیم به متخصصین و یا ارائه آن به کارفرما و عموم به روشی ساده و قابل فهم باشند، ساخته می شوند.

در طی برش لیزری با اکسژن یک لایه نازک اکسید تشکیل می شود . البته هنگامی که جهت برش معکوس می شود یا هنگام برش حول یک گوشه تیز، مقداری از این گرما به ماده پایه انتقال می یابد.

این فرایند یک فرایند بدون تماس است، به این معنی که قطعه کار نیاز به گیره بندی پیچیده ندارد و کافی است زیر پرتو موقعیت دهی شود.

6 – این فرایند یک فرایند بدون تماس است، به این معنی که قطعه کار نیاز به گیره بندی پیچیده ندارد و کافی است زیر پرتو موقعیت دهی شود.

همین امر باعث می شود که لیزر کربن دی اکسید فضای بیشتری اشغال کند. علت این امر حالت ماده پایه در این دو لیزر است.

ماده پایه لیزر CO2 گاز کربن دی اکسید است و تراکم مولکول ها در آن کمتر است اما ماده پایه لیزر Nd:YAG جامد است و تمرکز ملکولی در آن بیشتر است.

در این روش گرمای ورودی به فلز پایه پایین است و در نتیجه تغییرات کم خواهد بود. بهترین مد، حالت گوسی است که پرتو در مقطع عرضی دارای یک توزیع نرمال خواهد بود.

برش ترکیبی لیزر – اکسیژن شامل واکنش گرمازا است که در آن فولاد توسط لیزر تا دمای احتراق گرم می شود و یک نازل گاز، اکسیژن را به محل فلز مذاب می رساند و احتراق را هدایت می کند.

از طرفی واکنش بین اکسیژن و ماده، انرژی اضافی جهت حرارت تولید می کند که باعث حمایت از فرایند برش می شود.

در برش ليزری بر روی قطعه ای که برش می خورد هیچ فشاری اعمال نمی شود و در نتیجه لبه های قطعات دچار آسیب یا له شدگی نمی شود.

این دستگاه به CNC مجهز بوده که برای کنترل فعالیت دستگاه با تنظیم فاصله تیغه ها و تنظیم جریان برای انواع ورق های استیل استفاده می شود.

یکی از این ابزار که توسط بازارهای فناوری و تکنولوژی صنعتی به جهان معرفی شد، دستگاهی کاربردی به نام دستگاه برش لیزر است.

بدیهی است که هر چه کرف دستگاه کمتر باشد، قابلیت برش کانتورهای پیچیدهتر و دندههای ریز ضخیم، بیشتر خواد شد.

وظیفه خنک نگاه داشتن تیوب لیزر بر عهده چیلر دستگاه است. در حقیقت با استفاده از تنها یک منبع تولید لیزر، می توان بر روی چند ایستگاه کاری پرتو را دریافت کرد.

در حالت پالسی انرژی لیزر در واصل زمانی مشخص ذخیره شده و در یک بازه کوتاه بر روی ورق تخلیه می شود.

در زیر مقایسه ای کوتاه بین این دو نوع لیزر انجام شده است. پرتوی Nd:YAG را می توان با استفاده از سوئیچ هایی بین چند ایستگاه به صورت متناوب و یا همزمان استفاده کرد.

این فرایند را می توان به صورت اتوماتیک با سیستم های کنترل برون خطی CAD/CAM سه محوره صفحه مسطح و یا ربات های شش محوره سه بعدی انجام داد.

در گذشته، برش استیل با دست و یا ابزارآلات مکانیکی مانند اره انجام میشده است. اگر نیاز به خدمات برش لیزر دارید صدرا لیزر در خدمت شماست.

ماشین سازی هادی مفتخر به تولید دستگاه فیدر سرتاسی برای صنایع و معادن کشور می … اما توجه داشته باشید که این نوع دستگاه نمی توانند فلزات و مواد سخت را برش دهند، بلکه می توانند آن ها را حکاکی کنند.

از حکاکی لیزری در زمینه های گوناگونی همچون تبلیغات ، تولید،خدمات استفاده می شود . امروزه برش لیزری فلزات، امکان ساخت طرح های متنوع و پیچیده را به مشتری می دهد و این مزایا، انقلابی گسترده در صنعت بوجود آورده است و به یکی از محبوب ترین ابزار ها جهت برش فلزها تبدیل شده است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها