برش لیزر ورق آهن پایتخت بهترین مرکز خدمات لیزر پایتخت

برش لیزر ورق آهن پایتخت – بهترین مرکز سرویس ها لیزر پایتخت
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

سرمایه گذاری در ادامه فناوری­های تازه نظیر دستگاه­های برش لیزری اتوماتیک یکی از از خط مش هایی هست که با آن ما‌درها بهترین سرویس ها و میزان مرغوب بودن را به مشتریان ارائه می­کنیم.

برش ورق آهن با لیزر

 Content h᠎as ​been created wi​th G SA برش آهن با لیزر Co ntent ᠎Gene​ra᠎to​r ᠎DEMO!

به کارگیری از فناوری لیزر به جهت برش اشکال مواد فلزی و غیر فلزی یکی از از تازه ترین و در ادامه عین هم اکنون کارآمد ترین رویه های برشکاری محسوب می شود. Data was created wi th G᠎SA C​ontent G en᠎erat or D em oversion!

برش آهن با لیزر

چند رویه به جهت برشکاری ورق فولادی وجود دارااست و اشکال متفاوتی دارند.

برش لیزر ورق آهن

دستگاه برش لیزر اشکال متفاوتی نظیر گازی، شیمیایی، رادیواکتیو، جامد،فیبری و … به جهت نمونه برش ورق های آلومینومی با رویه شعله به برهان نقطه ذوب آن نسبت به اکسید ذیل خیس است.

برش لیزر آهن

به طور کلی واترجت راه و روش ایست که در ادامه آن با اعمال فشار بالای آب به جهت برش ورق و محصولات فولادی به کارگیری می برش آهن با لیزر شود.

پرتوی نسبتاً واگرا و Nd: YAG و پایداری موقعیتی بالای آن عملیات را ناچیز مصرف می کند مانند برش ورق فلز یا این که همین که برش فولاد نخ نما که دوچندان کارآمد هستند.

خدمات برش لیزری ورق آهن

لیزر YAG در ادامه درجهی اولیه به جهت برش و حکاکی فلزات و سرامیک ها به کارگیری میشود. لیزر Nd-YAG به جهت تضعیف ماده و حکاکی بر روی قطعه و در ادامه مواردی که اقتدار زیاد دوچندان گزینه نیاز است، به کارگیری میشود.

Da ta w as generat᠎ed with GSA​ Con​te nt Gen᠎erat​or D emoversion.

لیزر Nd به جهت تضعیف ماده و در ادامه مواردی که اقتدار دوچندان و تکرار پذیری بالا مدنظر هست به فعالیت میرود. CO2 : که به جهت برش،حکاکی و تضعیف ماده مطلوب است.

دستگاه CO2 به جهت برشکاری صنعتی اکثری از مواد از گزاره فولاد، آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، تیتانیم، کاغذ، موم، پلاستیک، چوب و پاچه به کارگیری میشود. فولاد در ادامه صنعت امروز کاربرد اکثری دارااست و ورقهای فولادی که به وسیله برشکاری به دست میآیند، از جور مواد با دارای در ادامه خدمات برش لیزری ورق آهن صنعت های گوناگون است.

دارند، البته در ادامه صنعت از دو گونه رایج لیزر های گازی و جامد به کارگیری میشود.

اگر شما همین نوشته آموزنده را دوست داشتید و می خواهید داده ها بیشتری در ادامه گزینه برش آهن با لیزر لطفا از وب سایت ما‌درها دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها