خرید انواع کاتالوگ فن زیلابگ

کاتالوگ فن زیلابگ
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

هوای پاک در محیط های صنعتی بسیار اهمیت دارد، هم برای سلامتی خود شما، کارگران و هم سلامت دستگاه ها و تولیداتی که انجام می دهید.اگزاست فن یا هواکش صنعتی 60 سانت قابدار زیلابگ که دارای قطر پروانه 600 میلی متری بوده و حجم تقریبی هوادهی آن10.000 متر مکعب در ساعت می باشد.

فن زیلابگ اره ای

تولید دستگاههای تهویه از سال ۱۹۷۳ شروع شد و امروز این شرکت در ۱۵ کشور خط تولید دارد. این شرکت از نظر نام شباهت زیادی به کمپانی ZIEHL-ABEGG آلمان دارد.

یکی از قابلیتهای این فن جلوگیری از کاهش فشار استاتیکی هوای عبوری در کانال است. یکی از کمپانیهایی که به تولید فن مشغول است، کمپانی زیلابگ است.

موتور فن های سری FTP از نوع فن با روتور بیرونی بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

فن زیلابگ فروش

کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند که چنانچه دمای داخلی استاتور به هر دلیلی بیش از حد مجاز (110درجه سانتی گراد) برسد دستگاه به صورت اتومات خاموش شده و پس از رسیدن به دمای مطلوب مجدداً شروع به کار می کند.

فن سیرکوله فن زیلابگ اره ای یا جت فن مناسب گلخانه موجب متعادل سازی هوای گلخانه شده و تعداد دفعات تجدید هوا در گلخانه هایی که از فن سیرکوله گلخانه استفاده می کنند، به دلیل سیرکوله هوای داخل گلخانه به صورت مداوم، افزایش می یابد.

افزایش چشمگیر قیمت این محصولات و کاهش واردات باعث شده تا تولید کنندگان ایرانی به فکر تولید این محصول درکشور خودمان بیفتند.

کاتالوگ فن زیلابگ آلمان

فن آکسیال زیلابگ از جمله هواکش های صنعتی است که جریان هوا در آن موازی با جهت محور پروانه فن بوده و به عنوان یک نوع کمپرسور، می تواند فشار هوایی که از میان آن می گذرد را افزایش دهد.

فن صنعتی زیلابگ

برند زیلابگ | zilabeg یک برند ایرانی و کالای ملی است؛ که تحت لیسانس شرکت zilabeg آلمان در ایران به تولید محصولات تخصصی و پر کیفیت همچون هواکشهای صنعتی ،سانتریفیوژها ، فن بین کانالی و برخی از سری محصولات هواکشهای خانگی فعالیت می کند.

فن سه فاز زیلابگ

استعلام با عنوان خرید فن زیلابگ 63 سانتیمتری و با کد هزاره 4760212 در تاریخ چهار شنبه، 6 بهمن 1400 در سایت ارتباط گستران هزاره ثبت شده است و مهلت شرکت در آن تا تاریخ 1400/11/11 در نظر گرفته شده است.

فن زیلابگ 50 سانت سه فاز

برای کاربرد این فنها در صنعت میتوان به کشاورزی، باغبانی و برای تهویه و مطبوع سازی هوای کارهای مهندسی اشاره کرد.

فن اکسیال اروپایی

این شرکت از سال 1343 تا به امروز توانسته به تعدادی از گواهینامه ها از جمله، گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 9001 و ISO 9002، تندیس حمایت از مشتری، استاندارد ملی ایران و گواهینامه CE دست یابد.

کاتالوگ فن های زیلابگ

تضمین اصالت کالا و قیمتهای بسیار مناسب این شرکت موجب شده تا در ردیف بهترین وارد کنندههای هواکش قرار بگیرند.

نمایندگی فن زیلابگ آلمان

از آنجایی که هدف نهایی در واحدهایی مانند دستگاه های فروش ، یکنواخت جریان خنک کننده است ، یک فن AC کاملاً واضح است.

با تشکر از همراهی شما با این مطلب، شرکت ونداد تجهیز این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا تمامی مدل های هیترگازی نیک گستر را با بالاترین کیفیت و ضمانت و بهترین قیمت بازاار در اختیار خریداران محترم قرار می دهد.

فن سردخانه زیلابگ

شرکت دامون تامین کننده انواع فن سردخانهای زیلابگ در قطر و هوادهی مختلف است. شرکت زیلابگ به عنوان یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان هواکش، در سال 1343 تاسیس گردید.

یکی از مواردی که در هنگام طراحی فن زیلابگ مطرح است، انعطاف و استحکام محصولات برای مشتریان است. این فنها دارای ظرفیت هوادهی 530 تا 20000 متر مکعب بر ساعت هستند که هر ظرفیت میتواند در الکتروموترهایی با دور مشخص به کار گرفته شود.

هواکش سردخانه ای 50 سانت زیلابگ FTP 4E-500S یکی از محصولات تولید شده فنهای سردخانه ای، زیلابگ است که جنس پروانه این مدل فن فلزی بوده و مشخصات برقی آن 420 وات، 220 ولت و 1.85 آمپربا فرکانس 50 هرتز و ظرفیت خازن 10 میکرو فاراد است.

یکی از ملزومات مراکز وکارخانجات صنعتی، هواکش و تهویه مناسب است. جریان مداوم هوا به فن های گریز از مرکز اجازه می دهد تا انرژی تولید کنند که تا 84?

این نوع هواکش مدل زیلابگ آلمان و تولید چین میباشد.پوسته موتور،روتور،پره،قاب و توری این فن تماما فلزی میباشد و سیم پیچ داخل موتور از جنس مس میباشد که تماما به علت کیفیت بالای تولیدی دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش میباشد.

این نوع هواکش مدل زیلابگ آلمان میباشد.پوسته موتور،روتور،پره،قاب و توری این فن تماما فلزی میباشد و سیم پیچ داخل موتور از جنس مس میباشد که تماما بعلت کیفیت بالای تولیدی دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش میباشد.

این نوع هواکش مدل زیلابگ المان و تولید چین میباشد.پوسته موتور،روتور،پره،قاب و توری این فن تماما فلزی میباشد و سیم پیچ داخل موتور از جنس مس میباشد که تماما بعلت کیفیت بالای تولیدی دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش میباشد.

قیمت فن زیلابگ آلمان

طرفداران اغلب تمایل به کسب اشیاء مادی مرتبط با حوزه مورد علاقه دارند (ورود Medic).فن زیلابگ 50 سانت برخی از طرفداران تمایل به تعامل اجتماعی با طرفداران دیگر دارند (ورود به Phinsider).

همچنین در صنایع دیگر همانند هواپیما، هلیکوپترها، برج خنک کننده، تونلهای بادی، هیدرو فویلها و کشتیها مورد استفاده قرار میگیرد.

هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 2 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.

فن زیلابگ مشهد

این مدل هواکش زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 15 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.

این مدل هواکش صنعتی طرح زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.هواکش های صنعتی به دلیل اینکه باید حجم زیادی از هوا را جابه جا کنند، قدرت متفاوتی دارند.

فن مکنده زیلابگ

منحنی های گریز از مرکز خاصی با منحنی های قدرت بیش از حد اسب بخار مجهز شده اند که اطمینان حاصل می کنند موتور در صورت بیش از حد ظرفیت بیش از حد اضافه نمی شود.

از ویژگی های فن سانتریفیوژ زیلابگ عملکرد مناسب ، صدای کم و راندمان بالای آن می باشد. فن سانتریفیوژ زیلابگ برای جابه جایی هوا با فشار بالا و حجم پایین تعبیه شده است.

فن چیلر زیلابگ

فن های گریز از مرکز به دلیل فشار زیادی که ایجاد می کنند ، برای کاربردهای فشار قوی مانند سیستم های خشک کردن و تهویه هوا ایده آل هستند.

سایت فن زیلابگ آلمان

هواکش صنعتی دستگاهی است که معمولاً برای فراهم کردن و نگه داشتن یک جو ثابت، به ویژه در مکانها و ساختمانهای صنعتی استفاده میشود.

اختلاف آنها باعث می شود که هر کدام برای کاربردهای مختلف مناسب باشند و مشتریان در بعضی از موارد مشخص نیست که کدام نوع فن مناسب ترین نیاز آنها است.

شرکت فن زیلابگ

علاوه بر این مزیت، با جابهجایی هوا دما و تامین کربن دی اکسید برای گیاهان بهتر شده و باعث رشد هر چه بهتر آنها خواهد شد.

کارکرد این فنها به این شکل است که در جهت محور موتور هوا را حرکت میدهد و بیشترین کاربرد آنها در سیستمها و محیطهایی است که به فشار پایین و دبی هوای بالا نیاز دارند.

فن سردخانهای دارای یک پروانه فلزی مقاوم در برابر خوردگی و یک الکتروموتور با سیمپیچ مسی است. برای راهاندازی دو سردخانه زیر صفر و بالای صفر با استفاده از یک مدار سرمایشی، از هواکش سردخانهای قابدار استفاده میشود.

قیمت فن کندانسور زیلابگ

موتور: کلیه موتور ها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند که چنانچه دمای داخلی استاتور به هر دلیلی بیش از حد مجاز(بالاتر از 110درجه سانتیگراد) برسد دستگاه بصورت اتومات خاموش شده و پس از رسیدن به دمای مطلوب مجدداً شروع به کار می نماید. Th​is post has been gen᠎erated by GS​A Co nt᠎ent  Generator DE MO.

فن اکسیال زیلابگ آلمان

سری هواکش های آکسیال زیلابگ FTP4 از فن های کندانسوری پیشنهادی البرز فن می باشد که در دو مدل ۶D-710S-180/75-G و ۶D-710S-180/75-B به بازار عرضه می شوند.

از آنجا که تمام قطعات متحرک آنها محصور شده و همچنین دارای خواص کاهش ذرات هستند که آنها را برای استفاده در سیستم های آلودگی هوا و فیلتراسیون ایده آل می کند.

قیمت مناسب، تنوع ابعاد و داشتن مدل های تک فاز و سه فاز در اکثر سایزها، از ویژگی های مثبت این فن های اکسیال هستند.

فن آکسیال مخصوص کندانسور زیلابگ ZILABEG سری FTP در دو نوع موجود میباشند : موتور فن تک فاز 220 ولت 50 هرتز با خازن آسینکرون و موتور فن سه فاز 380 ولت 50 هرتز ، این نوع فن ها در سطح وسیعی در کندانسورها ، اواپراتورها ، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (یخچالی) و مکان هایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد مصرف قرار میگیرند.

کاربرد دیگر هواکش سقفی زیلابگ به عنوان اگزاست فن یا فن مکنده صنعتی است که در سیستمهایی که به فشار و دبی پایین نیاز دارند استفاده میشود.

همچنین با کمک هواکش صنعتی زیلابگ آکسیال می توانید به راحتی دمای محیط اطرافتان را كنترل کرده، بوی نامطبوع ایجاد شده در محیط اطراف را کاهش دهید و گازهای مضر را از محیط خارج نمایید.

موتور فن های سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن ها در سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (فن های یخچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 2500 مترمکعب بر ساعت می باشد.

پرههای رادیال فن پروانه چرخی قادر به تولید فشار استاتیکی نسبتا بالایی هستند و همچنین از پیکر بندی و ساختار مقاومی و مستحکمی برخورداراند.

فن گریز از مرکز در سال 1832 توسط مهندس نظامی ژنرال الکساندر ساب بلوکوف از ارتش امپراتوری روسیه امپراتوری روسیه اختراع شد.

هم اکنون می توانید تمامی محصولات این برند را با قیمت اقتصادی همراه با تخفیف و کیفیتی بالا در فروشگاه اینترنتی مبنافن نمایندگی هواکش زیلابگ در کرج خریداری نمایید.

با داشتن ویژگی های فن آوری خواستار ، می توانید عملکرد در اثر گرما را مشاهده کنید. اگزاست فن های شامل انواع اگزاست فن سانتریفیوژ و اگزاست فن آکسیال میباشند ، که هر کدام از آنها کاربرد خاصی در صنعت های مختلف دارند.

فن سانتریفیوژ بک وارد زیلابگ قابل استفاده در سیستم های ونتیلاسیون ، گرمایشی و صنعتی به خصوص در محیط هایی با ویژگی خورندگی اعم از شیمیایی و مکانیکی است.

عمده کاربرد این فنها در صنایعی با هدف انتقال گاز یا هر ماده دیگر است. نام دیگر سایت فن زیلابگ آلمان بوده و از پرههای رادیال شکل ساخته شده است.

با وجود سرعت جریان پایین ، فن های گریز از مرکز جریان ثابت تری نسبت به فن های محوری ایجاد می کنند.

فن های گریز از مرکز که اغلب دمنده نامیده می شوند ، متفاوت از فن های محوری هستند. هواکش صنعتی 63سانت قابدار زیلابگ 4d-630b همان طور که از نام این وسیله مشخص است هواکش؛ دستگاهی برای جابه جایی هوا چه آلوده و چه پاک است.

به عنوان تعریفی مختصر و کوتاه، فن دستگاهی است که به منظور جابهجایی هوای آلوده مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه فنها به علت کاهش میزان آلودگی هوا در محیطهای مختلف استفاده میشوند.

فن معکوس یا کوندانسوری از نوع فنهای جریان محوری میباشد که در ان ورود و خروج هوا در یک جهت وبه موازات محور فن صورت میگردد.

هیترگازی نیک گستر در ظرفیت های مختلف حرارتی 14، 25، 45 هزار کیلو کالری در تنوع رنگی متفاوتی از جمله قرمز، سورمه ای، زرشکی و نوک مدادی، تولید و در بازار عرضه می شود.

گروه تولیدی صنعتی دنیای فن علاوه بر تولید انواع فن وهواکش در واردات انواع فن و هواکش نیز دارای فعالیت میباشد که از مهمترین این محصولات میتوان به فنهای زیلابگ المان در ابعاد مختلف اشاره کرد.

زیلابگ از برند های شناخته شده فن در ایران است ، که فعالیت خود را در سال 1343 آغاز نمود.

زیلابگ از محصولات کشورمان ایران می باشد که ساخت آن از سال 1343 آغاز شد. از انعطاف پذیری و استحکام خوبی برخوردار است.

به دلیل اینکه هواکش سانتریفیوژ یوتیلیتی در مقایسه با هواکش سقفی در فشار و دبی بالا دارای عملکرد بالاتری است، باید در شرایطی که فشار استاتیک از 125 پاسکال و دبی از 5000 مترمکعب بیشتر است از هواکش یوتیلیتی استفاده کرد.

می باشند. این مدل از فن ها از سایز پروانه 20 سانت تا پروانه 90 سانت در مدل های مختلف عرضه می شوند.

در کندانسور تعداد یک تا 10 فن به کار می رود که قطر مناسب آن ها بین 35 تا 50 سانتی متر می باشد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها