خرید فن کندانسور صنعتی

برای رفع ارور f1 در یخچال اسنوا باید هر کدام از دلایل ایجاد کننده ارور را به دقت بررسی نمایید.

فن کندانسور چیست

برای رفع این ارور باید به بررسی مواردی از قبیل قطع نبودن سیم برق کمپرسور یا خرابی آن و نشتی گاز بپردازید. Th is a​rticle w᠎as done with t​he help of G᠎SA Content  Ge᠎nerator DE MO.

اگر دارای یخچال فریزر دوو Daewoo هستید و ساکن شهر کرج می باشید و در اینترنت به دنبال بهترین مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج هستید ، باید بدانید که الان در جای مناسبی قرار دارید.  Content was generated by GSA Co​nt ent  Genera᠎tor  DE MO!

حرکت پروانه را مد نظر قرار دهید ، اگر مانعی در حرکت وجود دارد مانع را از مسیر حرکت دور سازید.

خازن فن کندانسور

پروانه فن کندانسور را سفت کنید تا عیب برطرف گردد یا پیچ های فن کندانسور را سفت کنید. یعنی به این صورت که کندانسور یا موتور کاملاً خاموش میشود و فقط فن کار میکند.

یکی از دلایل پایینبودن میزان خنکی کولر، کثیفی رادیاتور بیرونی کولر یا همان کندانسور است. یکی از دلایل مشاهده ارور h1 یخچال فریزر اسنوا، باز ماندن درب یخچال اسنوا به صورت طولانی مدت است.

همچنین دلایل دیگری از قبیل خرابی برد، خرابی موتور، خرابی فن کندانسور نیز میتواند باعث ایجاد ارور f1 در یخچال اسنوا شود.

فن کندانسور یخچال کجاست

یخچال اسنوا در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه میشود اما ممکن است بر اثر شرایطی دچار خرابی شود.

تست فن کندانسور کولر گازی

عوامل زیادی باعث ایجاد این کدخطا میشود که از جمله آنها میتوان به باز ماندن درب یخچال اسنوا به صورت خیلی طولانی، خرابی درب یا نوار دور درب یخچال، خرابی برد فرمان، خرابی سنسور دما و…

موتور فن کندانسور کولر

اگر پس این بررسی باز هم ارور h1 مشاهده شد لازم است که سنسور دمای آن را با یک نمونه اصلی و شرکتی خود تعویض کنید.

فن کندانسور قیمت

همچنین برای رفع این مشکل میتوانید برد فرمان یخچال را با نمونه اصلی و شرکتی خود تعویض نمایید. در نوع هوا خنک، راندمان کار کمی پایین می باشد به همین سبب از آن برای ساختمان های کوچک استفاده می شود.

به طور عمده سیستم خنک کننده به کار رفته در چیلر خانگی از نوع هوا خنک است. تشخیص اینکه واقعا مشکل از برد یخچال است یا خیر توسط کارشناسان مجرب ما به طور اصولی انجام شده؛ و در صورت لزوم تعویض آن صورت می گیرد.

به هیچ وجه اقدام به تعمیر دیفراست نکنید چراکه اگر در تعمیر آن دچار اشتباه شوید روی برد الکترونیکی نیز تأثیر خواهد گذاشت.

در ادامه با آریا سرویس همراه باشید تا با کندانسور و عملکرد آن آشنا شوید. به منظور حفظ بهره وری سیستم، چیلر های خونگی نباید در معرض تابش مستقیم خورشید باشند، یکی دیگر از موارد مهم برای نصب این مدل، امکان دسترسی برای تعمیر و سرویس میباشد.

فن کندانسور یخچال فریزر الکترواستیل

گفتیم که در زمان تهیه خازن جدید برای کولر گازی باید به تعداد پایه های آن نیز توجه کنید. اگر پس از اتصال اهم متر به پایههای خازن، عقربه اهم متر به بالاترین نقطه رسید و به مرور به درجات پایین رسید، نشان از سالم بودن خازن دارد.

قبل از شروع ارتباط دستگاه را با برق قطع کرده و در فن کندانسور به دنبال عواملی همچون کثیفی بیش از حد و یا پرههای فن خشک شده بگردید.

موتور فن کندانسور یخچال

نحوه رفع آن: سنسور فن کندانسور چک کرده و در صورت خرابی، آن را تعویض کنید. بصورتیکه کندانسور حرارت آب داغ را توسط سیال خنک کنندهای که میتواند آب یا هوا باشد میگیرد، سپس باعث تغیر فاز سیالات میشود.

تعویض فن کندانسور کولر گازی

از کندانسینگ یونیت هوا خنک به عنوان یونیت خارجی جهت تهویه استفاده میشود. مارپیچ های آواپراتور شبنم های منجمد را جمع کرده و این موجب ایجاد مشکل در جریان هوا و سرد نکردن یخچال فریزر خواهد شد.

علت دیگر یکسره کارکردن یخچال خرابی ترموستات یا سنسورهاست که به موجب این خرابی تمام مواد غذایی داخل یخچال منجمد خواهند شد.

فن کندانسور سامسونگ

به همین دلیل است که خرابی این قطعه می تواند سبب یخ زدن مواد غذایی در داخل یخچال شود. خرابی ترموستات یخچال سبب سرد شدن بیش از حد یخچال می شود تا آنجا که ممکن است مواد غذایی موجود در یخچال یخ بزند.

دراین حالت یخ ساخته نمیشود. لذا توصیه میشود که از باز گذاشتن درب به صورت طولانی مدت، جدا خود داری فرمایید و در شرایط ضروری مانند مهمانی در صورتیکه درب یخچال را به تعداد دفعات زیادی باز میکنید لازم است که از حالت سرمایش سریع استفاده نمایید.

برای این کار کافی است یخچال را از برق بکشید و کاور پشتی آن را باز کنید. در صورت سالم بودن بویین این بار پروب اهممتر را بر روی پایه های کنتاکت باز و مشترک قرار دهید.

رفع خطای f9 در یخچال اسنوا: برای رفع خطای f9 باید به بررسی و تعویض المنتی که روی اپراتور فریزر قرار دارد، بپردازید.

کندانسور زیر مدل V است که برای یخچال ها و سیستم های تهویه مطبوع طراحی شده. علاوه بر این، در ساختار کندانسور کولر گازی قطعات و متعلقات مختلفی تعبیه شده است.

یخچال اسنوا انواع مختلفی دارد که ممکن است بر اثر شرایطی دچار خرابی شود. برای طراحی کندانسور از نرم افزار های طراحی مختلفی استفاده می شود تا طراحی و ساخت کندانسور در ظرفیت های متنوع انجام شود.

خرابی فن کندانسور

برای آب شدن، یخچال را برای مدتی از برق بکشید. از همین رو توصیه می شود کندانسور یخچال دوبار در سال تمیز و گردگیری شود.

خرید فن کندانسور یخچال الکترواستیل

این دستگاه به دلیل استفاده بسیاری که می شوند با گذشت زمان با مشکلاتی روبه رو می شوند. آب در یخچال کم خنک می شود مدت کار موتور کم است و بر عکس زمان استراحت بیشتری دارد.

بعد از اینکه مقدار BTU کولر گازی مشخص شد آن را بر ۲۰۰۰ تقسیم می کنیم. همانطور که گفته شد یخچال اسنوا در انواع متفاوتی تولید میشود که یکی از آنها، یخچال اسنوا 520 میباشد.

در صورت خرابی کندانسور یخچال می توانید خدمات مرتبط با تعمیر این قطعه را از طریق تماس با واحد تعمیر یخچال اسنوا دریافت نمایید.

قیمت فن کندانسور چیلر

همچنین خنک نبودن فضای داخلی یخچال میتواند نشاندهنده خرابی در فن کندانسور باشد. موتور یخچال کار می کند ، سرما کم است ، فن کندانسور کار نمی کند .

پروانه فن کندانسور یا پیچ فن شل است. پروانه فن گیر کرده است یا شل شده است . گیر کردن پروانه مانع گردش روتور میگردد .

فن کندانسور صنعتی

پیچ ها را به حد لازم سفت کنید اگر لاستیک های لرزه گیر کمپرسور خراب شده اند ، عوض کنید تا عیب برطرف گردد.

پیچ های کمپرسور و لاستیک های لرزه گیر آن شل شده است. تمامی کارشناسان و تعمیر کاران در مرکز خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دارای میانگین 10 سال تجربه ی کار عملی و تجربی در زمینه ی تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می باشند و از ضعف ها و ایرادات این دستگاه ها آگاهی کامل دارند، بنابراین در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما را متوجه می شوند و به سرعت آن ایراد را رفع می کنند.

فیوز فن کندانسور پراید

در صورت خرابی ترموستات میتوانید برای تعمیر یخچال یا تعویض این قطعه با ما به عنوان نمایندگی فروش قطعات ساید بای ساید دوو مراجعه کنید.

فن کندانسور یخچال ویترینی

کولر خودرو فضایی مناسبی برای رشد باکتری ها و قارچ هاست. پیچ ها را که ممکن است با درپوش پلاستیکی پوشیده باشند خارج کنید .

خاک و آلودگی موجود در این قسمت، می تواند جلوی باد خنک را بگیرد و باعث شود که شما بادی گرم و خاک آلود دریافت کنید.

با افزایش دما و فشار مبرد از لحاظ ترمودینامیکی وارد منطقه فوق گرم شده و با همین شرایط وارد کندانسور می شود.

خرابی فن کندانسور فریزر

البته ممکن است کندانسور یخچالتان کثیف شده باشد یا اشکالی در فن خنک کننده به وجود آمده باشد. پرههای فن کندانسور سالم، موقع به چرخش درآمدن بهراحتی میچرخند.

معمولا به دلیل خراب بودن فن یخچال اسنوا 520، ارور f3 روی صفحه نمایش مشاهده میشود. ظاهر شدن ارور f5 یخچال اسنوا 520 به دلیل خرابی سنسور یخچال صورت میگیرد.

به همین منظور باید با تعمیرکاران متخصص تماس گرفته تا اقدامات لازم جهت بررسی خرابی برد، موتور، نشت گاز و…

برای رفع این ارور باید قداماتی نظیر بررسی قطعی سیم برق فن یخچال یا خرابی فن انجام گیرد. برای رفع ارور f8 یخچال اسنوا باید به بررسی برد و سیم رابط برد مادر و برد نمایشگر بپردازید تا از قطع نبودن سیم رابط اطمینان حاصل نمایید.

اگر بدنه یخچال اسنوا داغ شده است احتمالا یخچال شما بیش از حد کار می کند و شما آنرا بیش از اندازه و ظرفیت پر کرده اید.

طراحی کندانسور

همچنین در صورتیکه مسیر تخلیه آب مسدود شده باشد، آب در لوله های دیفراست می ماند و پس از مدتی از پایه های یخچال و روی زمین نشتی پیدا می کند.

تعویض فن کندانسور پراید

با بالا رفتن دمای یخچال و کم شدن سرمای آن، ترموستات این تغییر دما را تشخیص داده و با ارسال ولتاژ به کمپرسور، فن تبخیرکننده و موتور فن چگالنده، کاری می کند تا فضای داخلی یخچال به اندازه ی کافی سرد شود.

این ایراد می تواند به دلیل وجود اشکال در فن اواپراتور، دمپر، سنسور، برد کنترل دما، قطعات دیفراست یا برد الکترونیکی اصلی باشد.

فن کندانسور یخچال بکو

این اشکال می تواند به دلیل وجود ایراد در دمپر ورودی هوا، ترمیستور یا سنسور دما، برد اصلی، ترموستات و برد کنترل دما باشد.

موتور فن کندانسور کولر پراید

ترموستات وظیفه کنترل دمای قسمت های مختلف یخچال را برعهده دارد. این ایراد ممکن است به دلیل وجود اشکال در ترموستات دیفراست، برد کنترل دیفراست، تایمر دیفراست، هیتر دیفراست و یا سنسور دیفراست به همراه فیوز باشد.

فن کندانسور ساید ال جی

پس اگر برد آسیب دیده باشد یا عملکرد آن مختل شده باشد، کارکرد موتور و خنک سازی یخچال هم با مشکل روبرو خواهد شد.

زیرا علاوه بر جلوگیری از گسترش آسیب به بخشهای دیگر، هزینه تعمیرات نیز کاهش خواهد یافت. اگر منبع صدا کمپرسور باشد احتمالاً کمپرسور از داخل آسیب دیده است.

فن کندانسور ساینا

از وجود برق در پریز برق و سالم بودن محافظ یخچال اطمینان پیدا کنید. البته این فن با وجود سادگی وظیفه بسیار مهمی بر عهده دارد.

رله فن کندانسور پراید

یکی دیگه از وظایف فشنگی کولر، روشن کردن دور تند فن کندانسوره. شرکت اسنوا به دلیل تولید لوازم خانگی برقی پیشرفته و با کیفیت از جمله یخچال، توانسته مخاطبان قابل توجهای داشته باشد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها