خرید فن کویل تهویه با ضمانت اصالت کالا و نمایندگی فروش فن ebm papst

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

تهویه نوین درادامه قصد دارد تا هر یک از این موارد را به صورت جداگانه توضیح دهد. یکی از کوچکترین اجزای سیستم تهویه نوین، فن کویل (fan coil) می باشد که یکی از مبدل های تبدیل انرژی از آب به هوا است.

فن 80 کندانسور

یکی از معیارهای مهم در تعیین قیمت چیلر ۳۰ تن همین نوع کمپرسور است که درصد قابل توجهی از قیمت کل دستگاه را شامل می شود و همانطور که اشاره کردیم ما در ساخت چیلرهای خود همواره از کمپرسورهای اصلی استفاده می کنیم که ممکن است نسبت به انواع تقلبی آن قیمت بالاتری داشته باشد ولی کارکرد و گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تا سال ها قابل اطمینان خواهد بود.

قیمت فن Ebmpapst

در جدول زیر می توانید لغات مهم و کاربردی که تا اینجای درس با آن ها برخورد داشتید را مشاهده نمایید.

نمایندگی فن Ebm در ایران

در درس هایی که در آینده داده می شود حتما به این لغات برخورد می کنید. شاید باور کردن این مورد برایتان کمی سخت باشد، اما به طور معمول، گیاهان گلخانه ای بیشتر از اینکه از سرما بمیرند از گرمای بیش از حد گلخانه می میرند و پژمرده می شوند.  Th᠎is has been created ​wi th the help  of G SA Conte nt  Gen erat or Dem oversion​.

فن کندانسور Ebm

و باعث همبستگی و سخت شدن متریال پودر (هر زمان یک لایه) میگردد. روش پرینت سه بعدی است که در آن رزینی که داخل یک مخزن قرار دارد به صورت انتخابی به وسیله پلیمریزاسون نوری سفت می شود.

قیمت فن Ebm

دراین مدل از فن کویل ها کنترل سرعت و تنظیم دمای آن از راه دور، به جز ترموستات های اتاقی، به وسیله ریموت کنترل هم صورت می گیرد.

ظرفیت فن کویل ها براساس هوادهی می باشد که با واحد CFM یا m3/h محاسبه می شود. فن کویل زمینی هوا را به شکل روبروزن یا بالازن پخش می کند و با قدرت هوادهی بین 200 تا 1200 فوت مکعب در دقیقه کار میکند.

این پارامتر ها شامل برند و مارک، کیفیت شرکت سازنده، گارانتی و خدمات پس از فروش، میزان مصرف انرژی و نوع آن می باشد. This post was cre ated wi​th t᠎he ​help  of GSA Conte​nt G en᠎erator D emover​sion.

وارد کننده فن Ebm

قیمت فروش فن کویل ها بر اساس پارامتر های مختلفی متفاوت است. برای مثال: قیمت فن کوئل زمینی قیمت کمتری نسبت به سقفی دارد و همچنین فن کوئل کاستی با توجه به تجهیزات بیشتر و نوع آن بالا ترین قیمت را دارد.

نوعی از فن کویل های سقفی محسوب می شوند و نحوه نصب آن به این شکل است که بخش کویل آن بالای سقف کاذب قرار می گیرد.

نمایندگی فن Ebm Papst

فن کویل سقفی تو کار: کم صدا است و به دلیل تو کار بودن آن، فضای کمتری را اشغال می کند. Article was g᠎en᠎er at ed wi th the ​help of G᠎SA  C onte᠎nt  Ge​ne ra tor DE MO!

تعویض فیلتر در فنکویل سقفی توکار شرکت تهویه مانلی به صورت لولایی با زاویه 45 درجه می باشد. فن کویل سقفی رو کار: روی سقف نصب می شود و کابین دار است.

فن تهویه خارجی

در صورتی که بخواهیم دمای هر فضا را به صورت جداگانه کنترل و تنظیم کنیم، فن کویل گزینه مناسبی می باشد.

ترموستات فن کویل از هر نوعی که باشد، بوسیله یک حسگر، دمای فضای مورد نظر را بررسی کرده و در صورت رسیدن دمای اتاق به نقطه تنظیم شده یا همان Set Point، ترموستات دستور میدهد جریان الکتریکی قطع شود، تا به این ترتیب فعالیت فن کویل متوقف گردد.

نمایندگی EBM در ایران

برای جمع کردن قطرات آب کندانس شده بر روی کویل در تابستان استفاده میشود در فن کوئل ها درجه حرارت بوسیله ترموستات و میزان رطوبت بوسیله هیومیدستات و میزان هوا بوسیله فن و میزان هوای تازه به صورتهای متداول تنظیم میشود.

مهم ترین کاربرد این سیستم کنترل درجه حرارت هر فضا به صورت جداگانه است. کاربرد این فن کوئل ها به دلیل ویژگی های آن بیشتر است.

خرید فن Ebm

فن کوئل های دیواری از آنجا که درون دیوار قرار می گیرد، شباهت زیادی با یونیت داخلی کولر گازی یا اسپلیت دارد.

این نوع فن کوئل روی زمین قرار گرفته و از پشت به دیوار متصل می شود و در دو مدل روبه رو زن و بالا زن متفاوت است.

فروش فن Ebm

2. تست موتور فن دو شفت بروز ایراد در آن باعث سرو صدا یا ایجاد خرابی در چرخیدن پروانه ها میکند.

خرید فن Ebmpapst

بدنه یک دستگاه هواساز یا هوارسان از سه قسمت شاسی، فریم و بدنه تشکیل شده است. از دولایه رنگ اپوکسی جهت مقاومت بالا در قسمت پوشش اواپراتور، از ماشین آلات CNC در تولید تیوپ شیت و درپوش در راستای بهبود تلرانس های ساخت، افزایش دقت تولید و همچنین از مغشوشگر جریان مبرد ستاره ای جهت افزایش راندمان داخل لوله های مسی مبدل پوسته و لوله استفاده میگردد.

همة جت فن ها هدف یکسان با عملکرد مشابه دارند اما عوامل متعددی در قیمت جت فن صنعتی تأثیرگذار است به طور مثال افزایش قابلیت چرخش فن، اندازه و قدرت موتور باعث افزایش قیمت می شود.

برای اطمینان بیشتر از کنترل هوا، دماسنج محیط را می توان با پوینت ترموستات ست و هماهنگ کرد و به این شکل می توان عملکرد آن را آزمایش و بررسی کرد.

فن های Ebm

ترموستات اتاق مستقیما به شیر کنترل کویلها فرمان میدهد. یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین مدل هایی است که معمولا به صورت توکار در سقف در ورودی هر سالن یا اتاق نصب می شود و بیشترین مصارف آنها ساختمان های مسکونی می باشد.

فن اکسیال Ebm

به یکی از اصلی ترین تولیدکنند گان سیستم های جابجائی هوا (انواع فن و هواکش) و سیستم تهویه مطبوع ( انواع هواساز ، هیتر و تصفیه کننده هوا) در جهان تبدیل شده است.

یکی از معایب فن کویل زمینی، اشغال کردن فضا می باشد. این چیلرها در داخل موتورخانه نصب می شوند و برج خنک کننده به محل دیگری مانند پشت بام یا بیرون ساختمان منتقل می شود.

نماینده فن Ebm

فن کویل یک مبدل حرارتی می باشد که وظیفه ی انتقال حرارت از سیال واسط آب به محیط که می تواند محیط زندگی یا کار باشد را به عهده دارد.

فن کویل ها از نظر کاربرد، سلیقه و محل نصب انواع مختلفی دارند و در مدل های دیواری، زمینی، کانالی،سقفی و کاستی تولید می شوند.

در ابتدای فصل سرد، محل اتصال سینی به لوله های درین را باید تمیز کرد تا ازهرگونه گرفتگی جلوگیری شود.

وظیفه تامین هوای سرد و گرم در فصل های مختلف به این شکل می باشد که هوا از بین کویل مسی که دارای آب سرد و کویل حاوی آب گرم عبور می کند.

از فن کویل صنعتی برای محیط هایی مانند: هتل، بیمارستان ها، کارخانه ها، مراکز تهیه غذا و محیط های صنعتی به کار می رود.

، به حجم آب سرد مورد نیاز و ضرایب اطمینان کافی در عملکرد چیلر توجه می نمایند.اما چنانچه مایل به استفاده از امکان محاسبه سر انگشتی (فاز 1) چیلر هوایی مورد نیاز ساختمان های مسکونی و اداری در شرایط آب و هوایی مانند تهران باشید، می توانید برای هر 100 متر مربع از زیر بنای مفید ساختمان بطور تقریبی ظرفیت نامی 4 تن تبرید را در نظر بگیرید.

فن کویل ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود. با توجه به تعدد محصولات در بازار و تنوع بالای محصولات شرکت انرژی اگر قصد خرید یا آشنایی با این نوع هیتر ها را داشته باشید.

با توجه به نواسانات قیمت دلار ارائه لیست دقیق قیمت ها امکان پذیر نمی باشد. سپس با توجه به اختلاف دمایی که اندازه گیری کرده و دمایی که کاربر برای آن مشخص نموده، سیستمهای سرمایشی و گرمایشی مانند فن کویل را کنترل میکند.

همچنین ترموستات دیجیتالی قابلیت اتصال به سیستمهای هوشمند کنترل انرژی ساختمان یا BMS را نیز دارد. همچنین بیشتر مدل های الکتروفن های آکسیال زیلابگ قابلیت سفارش ساخت بصورت Sucking یا Blowing را دارند.

در 2 مدل افقی و عمودی طراحی شده است. و این کار مشکل بین اعضای واحد ساختمان و پرداخت تقسیم هزینهی مصرف برق چیلر مرکزی را از بین برده است.

این دستگاه در فصل گرم آب سرد تولید شده توسط چیلر را به عنوان ورودی دریافت می کند و با تبادل، حرارت محیط را سرد کرده و در خروجی آب با دمای بالاتری را به چیلر تحویل می دهد.

نحوه شستشوی فن کویل همانند چیلر می باشد و آن را با مواد شمیایی می توان تمیز کرد. مزیت آن: تعمیر این نوع فن کویل زمینی به دلیل عدم ارتفاع از زمین راحت تر از بقیه مدل ها می باشد.

برای مشاهده مدل ها و برند ها، اطلاع از قیمت های به روز و خرید انواع فن کویل، میتوانید به سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز مراجعه فرمایید.

برای اطلاع از قیمت فن کویل زمینی میتوانید مقاله ای با همین عنوان را در بخش مقالات دنبال کنید. با مراجعه به صفحه محصولات تاسیسات بانک، علاوه بر قیمت و هزینه خرید، می توانید مشخصات درج شده در کاتالوگ محصول را نیز مشاهده کنید.

باد گرم را به فضا پرتاب می کند. در فصل سرد آب گرم تولید شده توسط موتورخانه یا پکیج را به عنوان ورودی دریافت می کند و با تبادل حرارت، محیط را گرم کرده و در خروجی آب با دمای پایین تری را به منبع گرمایشی تحویل می دهد.

لذا افت استاتیکی مشروح در جدول های فنی دستگاه ها به صورت حقیقی می توانند جهت طراحی کانال ها مورد محاسبه قرار گیرند .

نکته حائز اهمیت در رابطه با این محصول، البته در صورت سفارش مشتری، قابلیت استفاده از کویل گرمایشی الکتریکی می باشد که با جریان الکتریسیته و المنت های موجود در آن، وظیفه تولید گرما را به عهده دارد.

این نکته را در نظر گرفته که پیش از سفارش و گرفتن قیمت، حتما عمودی یا افقی بودن فن کویل مورد نظرتان را ذکر کنید.

نکته مهم اینکه نصب این محصول در واحد مسکونی ممنوع است. عملکرد ترموستات دیجیتال به این صورت است که، کاربر دمای مطلوب را وارد کرده و ترموستات آن را با دمای محیط مقایسه مینماید.

ترموستات فن کویل، قطعه بسیار مهمی است، چرا که علاوه بر آسایش، تاثیر زیادی بر میزان مصرف انرژی سیستم تهویه مطبوع دارد.

ترموستات دیجیتال فن کویل، حسگر دقیقتر و سرعت عمل بالاتری هم دارد. حلقه پشتیبانی شامل شیارهاییست که حداقل بخشی از تیغه ی فن در آن قرار میگیرد تا تیغه های فن را نسبت به صفحه ی پایه و حلقه پشتیبانی ثابت نگه دارد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر جهت خرید هیتر گازی فن دار انرژی مدل 640(فن آلمانی) روی قسمت مشخصات فنی در همین صفحه کلیک فرمائید.

دریچه هوای خروجی از فن کویلهای ایستاده میتواند بالا و یا در قسمت جلوی فن کویل تعبیه شود. تغییر در اندازه ی کانال یا جریان هوا در لوله می تواند سرعت حداقل را تغییر دهد.

این نوع فن کویل ها در2 نوع کابین دار و بدون کابین طراحی می شوند. این نوع فن کویل ها بدلیل ظرفیت پایین تر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بالا و داخل سقف کاذب نصب می شود. برخی از کویل های وصل شده بر روی فن کویل ها توان نصب اتصالات در دو طرف را دارد.

هوادهی آن، دارای نوع یک طرفه و چهار طرفه و اتصال آن از طریق دو لوله و چهار لوله انجام می شود.

این محصول دارای پخش نور کاملا یکنواخت در سطح سنگ، مصرف پایین، ضد آب، مقاوم در برابر سایش و ضربه، استحکام بالا و سطح سیقلی می باشد.

Ecotop این است که سرعت عمل بالایی دارد و کوچک و سبک است. برای فن کویل های زمینی در سه مدل بالا زن، جلو زن قابل تنظیم است.

فن کویل ساده، این مدل فن کویل، به طور همزمان قابلیت تغییر حالت از سرما به گرما را ندارد مگر اینکه شیرهای چهار راهه برقی به آن نصب شود و اکثرا دولوله ای می باشد.

فن های ۳ پین اساساً تمام مدت ولتاژ کامل را دریافت می کنند. همچنین فن رزنبرگ دارای الکترو موتورهای آسنکرون( با قابلیت اتصال پره روی موتور) و پروانه داسی شکل ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم بوده و به صورت optional امکان انتخاب Terminal box، استفاده از کابل و روش های دیگر وجود دارد.

پروانه ای ، لوله ای محوری ، پره ای محوری. اگر انحنای پره ها در جهت گردش باشد ، به آن فوروارد ( منحنی جلو ) و اگر در خلاف جهت گردش باشد به آن بکوارد ( منحنی عقب ) می گویند و اگر در راستای شعاع گردش باشند به آن ها رادیال ( شعاعی ) گفته می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها