راهنمای خرید هیتر کمربندی

در این مرحله برای اینکه هیتر المنت یخچال تشخیص دهد که اواپراتور دچار برفک شده است، ترمودیسک وارد عمل میشود و به عنوان سنسور عمل میکند و وجود برفک در لولههای اواپراتور را به برد الکترونیکی یخچال اعلام میکند.

هیتر فن دار کم مصرف

برفک روی لولههای اواپراتور مینشیند و توسط هیتر المنت یخچال به مرور بخار میشود تا یخچال به درستی کار کند. This post has been w ri tt en by G᠎SA Content Genera᠎to​r DEMO!

قیمت هیتر کمربندی

نو فراست بودن یخچال به معنی برفک نزدن یخچال نیست، بلکه به این معنی است که برفک یخچال توسط هیتر المنت بخار میشود و از بین میرود و دیگر نیازی به تمیز کردن برفک به صورت دستی نیست.اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در اینخصوص کسب کنید مقاله دیفراست کولر گازی یا برفکزدایی چیست و چه کاربردی دارد؟

هیتر المنت در یخچالهای نو فراست یا ضد برفک از قطعات ترمودیسک و برد الکترونیکی یخچال فرمان میگیرد و کار برفکزدایی را انجام میدهد.

هیتر کمربندی کمپرسور

بوش ها یا یاتاقان ها قطعات مکانیکی هستند که به گردش میل لنگ دور محور ثابت کمک می کند و همچنین از حرکت در جهات ناخواسته جلوگیری می کنند.

هیتر کمربندی با ترموستات

در حقیقت این قطعه از چگالش و حرکت سیال سرد کننده جلوگیری کرده و اجازه مخلوط شدن روغن کمپرسور را با ماده مبرد نمیدهد.

هیتر المنت یخچال وظیفه برفکزدایی و جلوگیری از یخزدگی یخچال را برعهده دارد و در صورت خرابی این قطعه، یخچال سرد نمیشود.

خرید هیتر کمربندی

مبرد یخچال وظیفه خنکسازی یخچال را بر عهده دارد. فرنیس (Furnace) یا کوره هوای گرم، نام بخشی از هیتر است که در واقع تولید هوای گرم سیستم را بر عهده دارد.

به علاوه زمانی که فقط بخشی از یک فضای بزرگ مورد استفاده ما است استفاده از بخاری برقی باز هم میتواند به صرفهتر باشد.

انتخاب ظرفیت گرمایشی بخاری برقی از نکات مهمی است که باید در انتخاب محصول مورد توجه قرار بگیرد. در این شرایط مایع سرد کننده به دلیل سنگینی در زیر روغن در کارتر کمپرسور قرار میگیرد.  This  post has be en do ne ᠎by GSA  Content G᠎en erat᠎or Dem oversi᠎on !

دلایل این برتری را در زیر می آوریم . بالا نگه داشتن دمای روغن، یعنی همان ماده مبردی که به داخل محفظه وارد می شود.

در این هیترها یک یا چند ترموکوپل در وسط المان ها نصب می شود تا اجازه اندازه گیری برای رله های حرارتی یا کنترل های دیجیتالی میسر شود تا بتوان به وسیله آنها به دمای دلخواه رسید.

به طور متداول استفاده از استیل، استنلس استیل، آلیاژ ضد زنگ و تیتانیوم این المنت ها را اغلب به عنوان اساس و پایه المنت های گرمایشی معرفی نموده است.

شاتون های عرضه شده توسط این فروشگاه از آلیاژ مناسب با روش فورج تولید شده اند و عملیات حرارتی روی آنها صورت گرفته است .

تا یک هیتر برقی با بازدهی مناسب بخرید. این بخاری برقی به شش المنت شیشهای مجهز شده است که با فناوری جابهجایی-تابشی و همچنین بدون ایجاد هیچگونه شعله، ایجاد حرارت میکند.

ممکن است بنا به دلایلی مانند بسته شدن شبکهی ورود هوا یا به زمین افتادن فن هیتر، درجهی حرارت آن افزایش یابد.

مزیت کلیدی آن سرعت بالا و آسان در گشوده و بسته شدن و قطر اکثر آن است. البته برفکی که بر روی لوله های اواپراتور تشکیل می شود امری طبیعی بوده و به این علت است که ما دائم در حال باز و بسته کردن درب یخچال می باشیم و با این کار گرمایی که در فشای بیرون می باشد وارد یخچال شده و باعث بر هم خوردن تعادل گرمایی می شود. ᠎Data was cre​ated by G᠎SA  Con te᠎nt Gene​ra to᠎r DE​MO !

یخچال های قدیمی به طور دائم دچار برفک در قسمت فریزر و یخچال می شدند و برای برفک زدایی آنها باید یخچال را از برق می کشیدیم و شروع به تمیز کردن برفک ها می کردیم.

در واقع برفکی که در این نوع از یخچال ها تشکیل می شود در قسمت اواپراتور یخچال تشکیل شده که وجود این برفک ها بر روی این قطعه از یخچال می تواند آسیب های جدی را به دستگاه وارد نماید.

از ویژگی های این هیتر دمای خروجی هویه و هیتر کمپرسور و همچنین شدت هوای کمپرسور توسط ولوم های جداگانه قابل تنظیم است.

همچنین این دستگاه دارای دو عدد سوئیچ چرخشی بوده که میتواند دمای المنت را زیاد یا کم کند. کرسی برقی ارشیا Arshia مدل SAKURA یک دستگاه مدرن با کاربرد سنتی و مصرف کم با رده انرژی A است که به شما این امکان را می دهد لذت نشستن کنار کرسی را بدون روشن کردن منقل و زغال تجربه کنید.

توان 2300 واتی، صدای کم و کارکرد ایمن، این محصول را برای فصول سرد سال به گزینه بسیار خوبی تبدیل کرده است.

سرد بودن محیط وقوع این اتفاق را سرعت می بخشد. تفکر عمومی قالب در مورد هیتر، گرم کردن روغن و افزایش سیالیت روغن به خصوص در هوای سرد است اما این وظیفه را نمی توان وظیفه اصلی هیتر کمپرسور نامید.

و رینگها با قرار گیری در شیارهای پیستون این وظیفه را انجام می دهند. ولو پلیت یکی از قطعاتی است که تحت فشار بالا قرار دارد و بایستی از آلیاژ مناسب و کیفیت تولید مناسب باشد.

این شرکت کلیه ولو پلیت های کمپرسور کریر(carrier) را دارا می باشد . هیتر کارتر کمپرسور را تقریبا می توان در تمام کمپرسورهای سیستم های برودتی به خصوص کمپرسورهایی که در محیط هایی با دمای پایین کار می کنند،مشاهده کرد.

وجود برفک بر روی لوله های اواپراتور باعث می شود تا این برفک ها شروع به یخ زدن نموده و گاز مبردی که از درون این لوله ها عبور می کند و عمل خنک سازی یخچال را انجام می دهد قادر به انجام کار خود نباشد و عملکرد یخچال با اختلال مواجه گردد.

در صورت یخ زدن لولههای یخچال، مبرد نمیتواند درست عمل کند و در نهایت یخچال به خوبی خنک نمیشود. عملکرد هیتر المنت به این صورت است که باید مراحلی به صورت چرخه تکرار شوند تا یخچال شروع به خنک کردن کند و برفک و یخ موجود در اواپراتور دستگاه را ذوب کند.

هیتر المنت معمولاً در قسمت پشتی یخچال نصب میشود تا در صورت خراب شدن، دسترسی به آن راحت باشد. اگر تا به حال به قسمت پشتی یخچال دست زده باشید، متوجه میشوید که همیشه گرم است.

زمانی که این چرخه در حال کار است، لولههای اواپراتور برفک میزند و برفکها باید آب شوند. سپس برد الکترونیک، دستور ذوب شدن برفک را به هیتر المنت اعلام میکند و هیتر المنت یخچال کار برفک زدایی لولههای اواپراتور را شروع میکند.

در صورتی که قصد خرید این دستگاه را دارید، بهتر است که قبل از خرید در رابطه با فناوری به کار رفته برای تولید بخاری، اطلاعاتی را به دست بیاورید و مشخص کنید چه نوع سیستمی میتواند جوابگوی نیاز شما باشد.

هر چه تعداد المنتهای تعبیه شده در دستگاه بیشتر باشد گرمای بیشتری تولید میشود. از جمله هیتر المنتهای یخچال عبارتاند از: میله فلزی، میله پوشانده شده با نوار آلومینیومی و سیم داخل لوله شیشهای.

شی خارجی داخل یا روی آن افتاده است. مشکل دیگری که می شود در این زمینه به آن اشاره نمود سوختگی نوع نقطه ای در کویل سیم پیچ کمپرسور است.

به دلیل اهمیت بالایی که این قطعه در یخچال دارد باید توجه کرد که در صورت مشاهده هر گونه نشانه ای که حاکی از خرابی آن می باشد، سریعا به تعمیرکار مراجعه نموده تا نسبت به تعمیر آن اقدام نماید.

مراجعه نموده و اقدام به ثبت درخواست خرید نمایید. لطفا جهت مشاوره، خرید المنت کمربندی و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

به یاد داشته باشید که در هنگام خرید پکیج زمینی قدرت حرارتی آن را در نظر بگیرید و سپس خرید خود را انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 2.المنت رینگ ای ساده: همین مدل المنت پرکاربرد ترین و متداول ترین هیتر میباشد و در ابعاد ریز و بزرگ به جهت صنایع تزریق پلاستیک ساخته می شود.

واشر با کیفیت و مناسب جهت کمپرسور کریر (carrier) از عوامل موثر در سلامت کمپرسور می باشد. رینگ ها همگی از آلیاژ مناسب تولید شده اند و در دو نوع چدن و کروم می باشند .

همچنین این عایق ها حرارت ایجاد شده توسط المنت های فنری را جذب کرده و اجازه نمی دهند اطراف این هیتر ها آسیب ببینند.

المنت های سیلیکون رابر از فایبر گلاس تقویت شده ساخته می شوند که دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت و مواد شیمیایی می باشند.

واشرهای ارزان قیمت موجود در بازار باعث خرابی های سنگین در کمپرسور می شود. از نام های دیگر المنت تسمه ای میتوان به المنت حلقه ای و المنت کمربندی اشاره کرد.

مرکز تخصصی تکنیک سرویس پارس خدمات نصب تعمیر یخچال و دیگر لوازم خانگی نظیر تعمیر چرخ گوشت ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی و …

برای این که یک یخچال بتواند کار کند باید قطعات به کار رفته در آن کاملا سالم و بدون نقص بوده و در صورت خرابی فورا تعمیر گردند.

1- مهاجرت مایعمبرد به کمپرسور، منجر به رقیقنمودن روغن و کفکردن در لحظه راهاندازی میشود، در نتیجه، عملیات روغنکاری مختل شده و سائیدگیهای غیر قابل بازگشتی در قطعات مکانیکی ایجاد میگردد.

این چرخه به طور مرتب تکرار میشود تا در یخچال هیچ برفکی باقی نماند. برفکی که در یخچالهای امروزی تشکیل میشود در بخش اواپراتور یخچال به وجود میآید و در صورت باقی ماندن، میتواند به یخچال صدمه جدی وارد کند.

چرخه شروع به کار کمپرسور به این صورت است که گاز درون کمپرسور به وسیله کندانسور با فشار زیاد به سمت لوله اواپراتور فرستاده میشود و اواپراتور سرمای گاز را جذب کرده و به وسیله فن موجود، سرما را به یخچال منتقل میکند. This has ᠎been gener​ated with the he lp ᠎of GSA Conte nt Gen᠎erator Demov᠎ersi᠎on.

در چنین مواقعی کمپرسور شروع به کار میکند و گرمای به وجود آمده را میگیرد و تولید سرما میکند و گرما تبدیل به برفک میشود.

برگشت مایع به طور معمول زمانی اتفاق میافتد که سیستم با حداقل ظرفیت خود کار میکند ( مثلا شبها). کمپرسورهای اسکرال دانفوس از ظرفیت 2HP تا 30HP موجود است.

همه سایزها و مدلهای مختلف پیستون و رینگ در این فروشگاه موجود می باشد . این المنتها مثل مدلهای قبلی دایرهای شکل نبوده و به شکل مربع یا مستطیل وجود دارد.

هیتر المنت یخچال وابسته به نوع و مدل یخچال، مدلهای مختلفی دارد. علائم مختلفی وجود دارند که نشان دهنده این قطعه می باشند.

یخچال های امروزی مجهز به سیستم نوفراست بوده که باعث می شود این یخچال ها دچار برفک نشوند. در پاسخ به این سوال باید گفت که استفاده از المنت های استاندارد و بکارگیری قطعات با کیفیت میتواند مصرف برق هیتر های های برقی را تا 70درصد کاهش دهد.

امروزه در ساختمان های جدید به صورت کامل لوله کشی گرمایشی تعبیه خواهد شد، اما در ساختمانهای قدیمی که فاقد تهویه و لوله کشی گرمایشی هستند، میتوان از سیستم های برقی قرنیزی استفاده کرد.

این نیرو به سیم پیچ های داخلی منتقل میشود و با ایجاد تماس موثر سطح و از بین بردن شکاف های هوا، انتقال حرارت را بهبود میبخشد.

یک نکته بسیار مهم در طول عمر و کیفیت المنت های فنری کشش است . از طرفی این ویزگی متمایز باعث میشود تا طول عمر دستگاه به صورت چشمگیری افزایش یابد.

در صورت سالم بودن المنت یخچال, مقاومت باید روی 150 اهم باشد. به طور کلی در سیستمهای تبریدی وقتی وسیلهای سرما تولید میکند، برای تولید سرما، انرژی مصرفی را به صورت گرما خارج میکند.

این گرما ناشی از عملکرد بخشهای مختلف یخچال است که باید به روشی از یخچال خارج شود. این فروشگاه تولید کننده واشر کمپرسورهای برودتی (کریر – بیتزر – کوپلند دی وی ام ) می باشد که جنس واشرها فلورایت نام۳۹ که مخصوص کمپرسورهای برودتی می باشد .

رینگهایی که توسط این فروشگاه عرضه می شود تحمل بارهای زیاد و دمای بالا را دارا می باشند. برای این منظور میتوان دمای محفظه کارتر را با دست بررسی نمود، این دما نباید از دمای بدن شما سردتر باشد.

در این رابطه، دمای روغن میبایستی حداقل 10k بالاتر از دمایاشباع مبرد در حداقل فشاراشباع باشد، بهنحوی که شرایط محیط تاثیری در این مقدار ایجاد ننماید.

کابینت و هیتر محیط را امتحان کنید: در برخی از کمپرسورها، روانکننده توسط هیتر کابینت گرم میشود. اگر از هیتر استفاده میکنید، بررسی کنید که آیا به اندازه کافی میتواند روانکننده را گرم کند یا خیر.

اگر کمپرسور شما کابینت ندارد، میتوانید از یک هیتر برای گرم کردن فضای اطراف استفاده کنید. با توجه به اینکه برخی از هیترها مصرف انرژی بیشتری دارند، لازم است سیمکشی برق برای استفاده از هیترهای برقی قوی تناسب داشته باشد.

معمولا بهترین هیتر برقی فن دار این ویژگی را دارد. اگر این قطعه دچار ایراد شده باشد، مولتی متر عدد 600 اهم را نشان میدهد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها